Kromě pěti domácích výher padly i tři hodně nenáviděné remízy, dvakrát se z vítězství radovali hosté. Tentokrát se ani příliš nedařilo kanonýrům, a tak jsme byli hluboko pod tři branky na utkání.

Vítězství v pátém kole se rozdávalo na jedenácti bodech, tedy při třech chybných tipech na kuponu. Tolik bodů nahráli pouze dva hráči, kteří si tak i polepšili v průběžném celkovém pořadí. Mezi nimi se muselo rozhodnou o vítězi a jelikož Dušan Důra z Volar tipnul 32 nastřílených branek, byl blíže skutečným 24 gólům. Za vítězství v kole má u nás v redakci připraveno triko s logem soutěže a stokorunový volný kupon do sázkové kanceláře Fortuna. Že kanonýři v tomto kole nastřílejí o tři góly více, tipoval Václav Chalupa z Prachatic a při 11 bodech tak získává druhé místo a s ním spojenou kšiltovku s logem Deníku. Osm bodů v pátém kole nahrálo celkem osmnáct hráčů a mezi nimi se muselo rozhodnout o třetím místě. Rozhodla již Supertrefa, nejblíže skutečně nastříleným brankám byl Milan Voda z Nové Pece. Ten má u nás v redakci za třetí místo připravenu Ponczo pláštěnku Deníku.

Připomínáme našim tiperů, že mohou posílat své tipy také po internetu (adresa stránky je vedle na kuponu), ale jen v tom případě, pokud v kole předchozím hráli a do kolonky Moje heslo vepsali na kupon čtyřmístné číslo, které je jejich potvrzovacím kódem pro internetovou sázku. Své startovní číslo najdou nad tímto článkem ve výsledkové listině před svým jménem. Ti, kteří se rozhodli vstoupit do soutěže od druhého kola, musejí doručit do naší redakce do pátečního poledne kupon z novin. Startovní číslo jim vygeneruje náš počítač, na kupon napíší písmeno N. Heslo pro internetové sázení si zvolí sami a od dalšího kola mohou hrát také přes internet.