K pěti výhrám domácích se tentokrát urodily dva nerozhodné výsledky a hned třikrát zvítězili hosté. Někdy výsledky nečekané, ale to k tipování patří. Proto i bodové zisky hráčů byly tentokrát hodně rozmanité.

Tentokrát potřeboval vítěz k prvnímu místu v kole nasbírat sedmnáct bodů, tedy s jedinou chybou na kuponu. Takto tipnout se podařilo pouze jedinému hráči, a to Miloslavu Binderovi ze Záblatí. Ten za svůj tip získává triko s logem naší soutěže a k tomu i stokorunový volný kupon do Sázkové kanceláře Fortuna. Další dvě místa se udělovala při zisku čtrnácti bodů, tedy při dvou chybách na hracím kuponu. Ani zde nebylo složité rozhodnout o pořadí. Čtrnáct bodů totiž nasbírali pouze dva hráči, a tak přišla na řadu Supertrefa. Lepší odhad v počtu vstřelených branek v tomto kole měl Jiří Sládek z Javorníka a má u nás připravenu kšiltovku s logem Deníku. Jen o jedinou branku v Supertrefě byl horší Václav Kraml ze Stach a bere třetí místo ve čtvrtém kole. Získává od nás Poncho pláštěnku od Deníku. Zajímavé výsledky kola zpřeházely i celkové pořadí, takže bude vše hodně napínavé.

Připomínáme našim tiperů, že mohou posílat své tipy také po internetu (adresa stránky je vedle na kuponu), ale jen v tom případě, pokud v kole předchozím hráli a do kolonky Moje heslo vepsali na kupon čtyřmístné číslo, které je jejich potvrzovacím kódem pro internetovou sázku. Své startovní číslo najdou nad tímto článkem ve výsledkové listině před svým jménem. Ti, kteří se rozhodli vstoupit do soutěže od druhého kola, musejí doručit do naší redakce do pátečního poledne kupon z novin. Startovní číslo jim vygeneruje náš počítač, na kupon napíší písmeno N. Heslo pro internetové sázení si zvolí sami a od dalšího kola mohou hrát také přes internet.