Tentokrát padla řada tak trochu nečekaných výsledků, a tak se do popředí kola dostali jiní tipeři než obvykle. Bodové zisky z osmého kola také navíc zamíchaly celkovým pořadím naší soutěže.

Po dlouhé době padlo více jedniček než ostatních výsledků, ale ne všechny se daly očekávat. Přesto se nakonec vítězství udělovalo při zisku čtrnácti bodů, tedy při dvou špatných trefách na kuponu. A právě čtrnáct bodů nasbíral v tomto kole Milan Kubiš z Prachatic. Má u nás v redakci připraven stokorunový bonus na internetové sázení u Fortuny a samozřejmě dárkovou tašku Deníku, ve které nechybí triko pro vítěze soutěžního kola.

Připomínáme, že hráči, kteří se chtějí do soutěže připojit až nyní, musejí při svém prvním tipu odevzdat do redakce originál kupon vystřižený z Prachatického deníku. Pokud budou chtít tipovat přes internet, musejí vyplnit kolonku Moje heslo se čtyřmístným číselným kódem. Přes něj se pak dostanou v k tipování přes internet. Startovní číslo hráčům přiřadí systém po jejich prvním tipu.