Poslední kolo již prakticky nic nezměnilo na pořadí výherců hlavních tří cen naší tipovací soutěže. Tentokrát se celkově docela bodově dařilo, a tak všichni tři výherci překonali stobodovou hranici. Ale jak to tak již bývá, ani poslední kolo jednoznačně o vítězi nerozhodlo. Tentokrát však drama počítání Supertrefy ze všech kol nebylo tak napínavé, protože první dvě ceny putují do jedné rodiny.

Ale abychom jednoznačně dostáli pravidlům, bylo třeba celkovou Supertrefu spočítat. V ní se stal o pouhých osm branek celkovým vítězem soutěže František Pečeně mladší z Prachatic. Ten se může těšit nejenom z pocitu nejlepšího tipera naší soutěže, ale i z hlavní ceny, kterou je tentokrát zahradní sekačka od firmy Stiga.

Stejný počet 115 bodů získala Marie Pečeňová taktéž z Prachatic, ale na celkovou druhou příčku ji odsunula již zmiňovaná Supertrefa. Její cena však není o nic horší. Za druhé místo získává fotbalový reprezentační dres České republiky s podpisem jednoho z hráčů a k tomu ještě tisícikorunový volný kupon na tip do kterékoliv z poboček Sázkové kanceláře Fortuna.

Vítězná dvojice měla tentokrát v celkovém pořadí docela velký náskok. O devět bodů zpět zůstala Květa Pixová z Volar a za 106 bodů získala v naší soutěži třetí místo. A právě ke třetímu místu se váže další zajímavá cena, kterou je mobilní telefon na dvě SIM karty.
Všechny ceny jsou již připraveny u nás v redakci a je třeba si je vyzvednout nejpozději do 15. července. Výhercům gratulujeme.