Tentokrát se celkem šestkrát radovali z vítězství fotbalisté hostujících týmů. Navíc jeden zápas skončil dělbou bodů, a tak tentokrát pšenka nekvetla ortodoxním jedničkářům.

Na vítězství v kole stačilo tentokrát získat čtrnáct bodů, mít tedy dvě chyby na kuponu. Jediným, kdo čtrnáct bodů získal, byl totiž Stanislav Půbal z Buku a zaslouženě tak získává ceny za první místo. K tradičnímu platíčku plechovkového piva Platan získává ještě triko s logem naší soutěže a navíc i volnou stokorunovou sázenku do některé z poboček sázkové kanceláře Fortuna.

O další místa v pořadí to již byl pořádný souboj. Hned šestnáct hráčů mělo na svém kuponu po třech chybách a nahráli tak jedenáct bodů. Na řadu tedy musela přijít Supertrefa, kterou je přesnější odhad vstřelených branek v tipovaných deseti zápasech. Nejblíže skutečnému počtu gólů byla Květa Urbanová z Vlachova Březí a patří jí plato plechovkového piva Platan. O místě třetím však nerozhodla Supertrefa a na řadu musel přijít los. Hned šest tipujících se shodlo na počtu 41 branek a z nich pouze jeden mohl získat třetí cenu. Štěstí se tentokrát usmálo na Jiřinu Machuldovou z Horout. I pro ni máme u nás v redakci připraveno platíčko plechovkového piva od Platanu.