Starší dorost: Prachatice – Rokycany 1:0 (0:0). Hosté přijeli v roli favorita, když měli nahráno o šestnáct bodů více než Tatran. Od začátku to dávali najevo, usadili se před brankou domácích, dvakrát orazítkovali břevno, jednou tyč a Hopfinger v brance byl nejzaměstnanějším hráčem na trávníku. Jeho konto však zůstávalo čisté a hra se zvolna vyrovnávala. O podobný nástup se hosté pokusili i ve druhém poločase, ale v 55. minutě je Prachatičtí zmrazili. Kochma dostal na pravé straně míč do úniku, hosté asi čekali nahrávku na nabíhajícího Babku, ale Kochma poslal míč ke vzdálenější tyči, kam gólman nedosáhl – 1:0. V 60. minutě vyrobili domácí hrubku před šestnáctkou, Hopfinger zachraňoval situaci vyběhnutím proti útočníkovi, ale byla z toho červená karta a přímý kop. Do branky šel Petrášek a i on měl hodně práce. hosté ještě dvakrát trefili břevno a z bezprostřední blízkosti dvakrát minuli branku. Poslední minuty zápasu naopak patřily Tatranu. Po přímém kopu se dvě střely neujaly, třetí trefila gólmana. Neskórovali ani z přímého kopu z hranice pokutového území.

Sestava Tatranu: Hopfinger (60. Petrášek) – Zábranský, Kováč, Hrabák, Wagner – Šupík, Kochma, Balica, Nechutný – Markytán, Šanda. Střídali Babka a Rosa, připraveni Miesbauer a Mikeš.

Mladší dorost: Prachatice – Rokycany 2:3 (1:1). Oba celky předvedly výbornou kopanou. Hosté již ve 4. minutě trefili tyč a o chvíli později šli do vedení 0:1. Domácí měli šanci na vyrovnání, ale Rosa trefil brankáře, Babka pak ze sólového nájezdu přestřelil. Když už se všichni chystali do šatny, dostal míč zapomenutý Rosa a vyrovnal. Po přestávce jeden z domácích zadáků odkopával míč tak nešikovně, že se dostal na kopačky soupeře a hosté šli do vedení. Tatran odpověděl náporem, Babka prošel až do vápna, kde byl sražen a Petrášek z penalty vyrovnal na 2:2. Čtvrt hodiny před koncem utkání hosté po závaru dotlačili míč za domácí brankovou čáru a dali vítězný gól.
Obě utkání rozhodoval sudí Pečenka z Č. Budějovic.

Sestava Tatranu: Opatovský – Rosa, Lauda, Vojta, Bárta – Boháč, Škopek, Puchinger, Starý – Mikeš, Babka. střídali Habich, Klose, Králik a Petrášek.