Čtyřem hráčům skončilo v tamním klubu hostování a jejich další kroky tak směřovaly do mateřského klubu.
David Lachkovič, Tomáš Had, Miroslav Kotrch a Tomáš Soukup. Jestli vám tato jména něco říkají, pak nebuďte na pochybách. Mladá krev opět zavítala do prachatického klubu, kterému má pomoci k co nejlepšímu umístění v krajském přeboru.
„V Lažištích jsem byl tentokrát již podruhé na půlročním hostování. Poprvé jsem si ještě v krajském přeboru po pár zápasech natrhl vazy v koleni a sezona pro mě logicky skončila. V minulém ročníku jsem se tak po dlouhé léčbě pro změnu rozehrával. Původně jsem nastoupil do ,,B“ týmu, ale nakonec jsem se propracoval se štěstím na malou chvíli do áčka, za což jsem pochopitelně rád. Udržel jsem si potřebné herní tempo a pravidelně trénoval. Těší mě také fakt, že jsem, byť malým dílem, mohl pomoci lažišťskému áčku do kraje,“ pověděla skromně jedna z nových prachatických posil David Lachkovič, který dále dodává, že je na své staronové působiště velmi zvědavý.
„Po dlouhé době tvoří současný kádr Tatranu z velké části místní odchovanci, popřípadě mladé posily z jiných týmů. Opravdu je to snad nejmladší tým, který jsem kdy zažil. Snad kromě tří nebo čtyř kluků jsou v našem mančaftu ročníky 1989 a mladší. Tatranu tak asi chybí patřičné zkušenosti, ale na druhou stranu má tento tým ohromnou perspektivu do budoucna. Když budeme hrát určitou dobu pohromadě, tak myslím, že by mohl mít náš fotbalový mančaft i postupové ambice,“ vyslal své přání na úplný závěr mladý obránce a záložník Tatranu David Lachkovič.