Starší žáci: Prachatice – Beroun 1:2 (1:1). V kategorii starších žáků byly oba celky ve spodní polovině tabulky a nutno přiznat, že po předvedeném výkonu zatím o lepším postavení ani nemohou uvažovat. Hosté si odvezli všechny tři body, když obě branky stříleli z pokutových kopů. Tu první za ruku, když obránce při odkopu zasáhl ruku spoluhráče na hranici šestnáctky. Druhá vznikla taktéž na hranici šestnáctky, brankář odehrál míč kolenem mimo trestné území, protihráč mu přepadl přes nohu a opět penalta. Obě tedy dost podivné. Jinak ze hry vyslali hosté mezi tyče jedinou střelu, Formánek však situaci kontroloval. Jinak skóre utkání otevřeli domácí brankou Boháče a byli i častěji u branky soupeře. Nejblíže k další brance byl Mikeš, ale nedal. Pasecký dobře vyslal do šance Čužnu, ale jeho střela nebyla důrazná. Utkání poznamenal slabý výkon všech tří rozhodčích, kterým spílali shodně fanoušci obou stran.
Sestava Tatranu: Formánek – Čužna, Lauda, Kadlec, Maška – Pasecký, Vávra, Škopek, Mikeš – Boháč, Talafous. Střídali Králik, Janošťák, Havlíček a Bárta. Do branky připraven Opatovský.
Mladší žáci: Prachatice – Beroun 7:1 (4:1). Ani utkání mladších žáků nezačalo pro domácí dobře, ač byli vysokými favority. Do vedení šli hosté po chybě asistenta rozhodčího, který přehlédl minimálně metrový ofsajd. To bylo již ve 3. minutě, ale kvalita byla na domácích kopačkách, takže Babka rychle vyrovnal. Do přestávky Tatran svého soupeře herně rozebral a otočil skóre utkání. Další tři branky přidal Markytán, dvakrát se přesně trefil Turek a jednou Frnoch.
Sestava Tatranu: Černý – Červík, Sýkora, Žurek, Plojhar – Osvald, Frnoch, Babka, Tesař – Markytán, Vymětal. Střídali Bankov, Maun, Zalevskij, Kapuscinský a Šandera.