Roku 1921 totiž došlo k založení klubu, a proto se tuto sobotu uspořádá na netolickém hřišti devadesáté výročí. Akce odstartuje v 10.30 dorosteneckým zápasem mezi domácími Netolicemi, které vyzvou celek Vlachovo Březí. Bude se jednat o soutěžní utkání, které je zařazeno do prvního kola Českého poháru.

Ve tři hodiny odpoledne je pak nachystán zápas mužů, ve kterém narazí TJ Netolice na fotbalisty ze Lhenic. V přestávce tohoto utkání vyběhnou na zelený trávník také netolické týmy mini přípravek. Na 17.15 je v plánu začátek posledního, pro diváky rozhodně zajímavého utkání. Síly v něm změří tým složený z bývalých hráčů Netolic a kompletní netolický celek, který v roce 1993 senzačně působil v divizní soutěži.

Po celou dobu sportovní soboty bude na netolickém hřišti připravené občerstvení. Pořadatelé také po 19. hodině připravili pro všechny diváky bohatý program.
„Máme velké důvody oslavovat, jelikož náš klub zažije jubilejní výročí. Pro diváky je nachystáno hned několik fotbalových utkání, které se budou střídat takřka po celý den,“ shrnul předseda klubu Václav Srbený.