V turnaji celkem startovalo sedm týmů, hrálo se systémem každý s každým a hrací doba jednoho zápasu byla 1x12 minut.

V turnaji zvítězila minipřípravka SK Čkyně, která na tomto turnaji startovala pod hlavičkou Sokola Malenice a obhájila tak loňské vítězství v tomto turnaji.

V posledním utkání turnaje se proti sobě postavila družstva, která všechna svá utkání doposud vyhrála, a to Malenice (Čkyně) a Strakonice „A“, a tak se prakticky jednalo o finále celého turnaje. Výhodu však mělo ještě před tímto duelem družstvo Malenic, neboť mělo o pouhý jeden gól lepší skóre (31:0) a stačila mu tak i remíza k prvenství. Hrál se pěkný zápas nahoru dolů. Za Malenice mohli skórovat ve svých šancích Frček a Uhlík, ale gól se jim dát nepodařilo. Pouhé tři minuty před koncem se z půlky takzvaným bodlem do míče opřel malenický Uhlík a ránou pod břevno nedal strakonickému brankáři šanci – 1:0 pro Malenice. V tuto chvíli už to vypadalo, že Malenice v tomto utkání zvítězí, ale bojovníci ze Strakonic dali v poslední minutě ještě gól na 1:1. Dát vítězný gól se jim již nepodařilo, a tak vítězem celého turnaje se stali hráči ze Čkyně, kteří tak navázali nejen na své loňské vítězství, ale také na vítězství svých starších kolegů ze starší přípravky, kteří vyhráli klání před třemi týdny.

Výsledky: Strakonice B – Sedlice 0:0, Blatná B – Strakonice A 0:6, Bavorov – Malenice 0:6, Blatná A – Sedlice 1:1, Strakonice B – Strakonice A 0:6, Sedlice – Malenice 0:7, Blatná A – Strakonice B 1:0, Blatná B – Bavorov 4:0, Strakonice B – Malenice 0:10, Strakonice A – Bavorov 5:0, Blatná A – Malenice 0:5, Sedlice – Blatná B 0:5, Strakonice B – Bavorov 0:0, Blatná A – Strakonice A 0:8, Malenice – Blatná B 3:0, Strakonice A – Sedlice 5:0, Blatná A – Bavorov 0:1, Strakonice B – Blatná B 0:1, Bavorov – Sedlice 0:0, Blatná A – Blatná B 3:2, Malenice – Strakonice A 1:1.

Sestava Čkyně – brankář Zdeněk Vojtíšek, obránci Michal Uhlík, Jan Chrášťanský a Jakub Zahradník, útočníci Ondřej Rod, Lukáš Frček, Tomáš Koloušek, Tomáš Žofka a Tomáš Děd.

Střelci SK Čkyně: Lukáš Frček 11, Michal Uhlík 7, Ondřej Rod 6, Tomáš Žofka 5, Jan Chrášťanský 2, Tomáš Koloušek 1.