Srubec – Lhenice 1:1 (0:0)

První poločas se odvíjel za patřičného oboustranného nasazení, ze zajištěných obran a skromného ohrožování soupeřových branek, aby to přeci jen byli domácí, co měli mírně herně navrch. 39. minuta přinesla větší rozruch, to když Korotvička zastavil unikajícího J. Schöna jen za cenu faulu a následné žluté karty, aby týž hráč se ve 44. minutě dopustil obdobného prohřešku, tentokráte však za značné shovívavosti sudího Janna a domácími byl proto do druhého poločasu pro jistotu stažen ze hry. Málo toho opravdu fotbalového nabídlo prvních 45 minut.

Druhé dějství bylo o poznání dramatičtější, došlo i na góly v sítích obou soupeřů. Byli to Srubečtí, kteří v 51. minutě šli po centru a přesném zakončení hlavou Holzerem do vedení (1:0). Radovali se však z něho jen pět minut, neboť v 56. minutě, po střele J. Růžičky a dorážce J. Pokorného, srovnali Lheničtí na 1:1. V 60. minutě se „zažlutilo“ pro M. Bártu a z následujícího rohového kopu, jen díky zákroku gólmana J. Vágnera, se stav ve prospěch domácích neměnil. V 64. minutě spatřil žlutou kartu R. Sura a poté byli hosté nuceni pro obnovené zranění střídat M. Bártu za P. Lukšovského, aby následné minuty se pro Lhenické staly horkými, neboť Srubečtí jim několikráte pěkně zatopili. V 65. minutě měl gólovou možnost střídající Džakič, šel sám na gólmana Vágnera, ale narazil, nevyzrál nad ním. V 69. minutě zahrávali domácí dvakrát rohový kop, při prvním zakončoval hlavou Holzer, ale Vágner byl proti, aby ani při tom druhém nařízeném nepřekonali výborného lhenického gólmana. Jen potvrdili, jak tyto standardní situace jsou v jejich provedení nebezpečné. Lheničtí tyto horké chvíle před Vágnerem přestáli, další v průběhu utkání i v závěru nedopustili, a tak z jejich pohledu nakonec došli k cenné remíze.