Dukla Praha – Tatran Prachatice 1:1 (1:0)

Již před začátkem zápasu bylo hostům z Prachatic jasné, že utkání nebude mít jednoznačný průběh, zejména, když se potvrdila skutečnost, že se bude hrát na umělém povrchu a menší hrací ploše. Bohužel prognózy části realizačního týmu Tatranu se vyplnily. Od počátku utkání se hosté prali s odskokem míče, jeho špatným a hlavně pomalým zpracováním a nakonec i nepřesnou a pozdní rozehrávkou. Naopak soupeř byl v těchto věcech o krok napřed a začal zadákům Tatranu dělat problémy, což korunoval v 9. min. Sláma brankou na 1:0. Prachatickým nezbývalo, než se vzchopit a proti dobře kombinačně hrajícímu soupeři něco vymyslet. Po protrápené necelé půlhodince zápasu vzal vše na sebe Markytán, který se proháčkoval po levé straně hřiště až před brankáře Dvořáka a vyrovnal gólem do šatny.
I když se hra Tatranu ve druhé půli mírně zlepšila, na Duklu to tentokrát nestačilo. Markytán mohl ještě branku přidat, ale brankář Dukly byl proti. Naopak mohla skórovat i Dukla, ale Tatran podržel skvělým zákrokem Daňko, který vystřídal v poločase Černého. Nakonec se obě mužstva rozešla zaslouženou remízou 1:1.Nutno pochválit i delegované rozhodčí za profesionální a bezchybný předvedený výkon, který byl pro mladé fotbalisty školou.