Do Prachatic se sjelo třináct družstev a k favoritům patřily především prachatické a vimperské školy. Těm však vypálili rybník žáci z Husince a především Vlachova Březí. Nejprve se hrálo ve skupinách systémem každý s každým a poté následovaly vyřazovací boje, do kterých postupovaly vždy nejlepší dva celky z jednotlivých skupin.
Skupina A: 1. Národní Prachatice (– Volary 0:0, – TGM Vimperk 0:0, – Stachy 4:0), 2. Volary (– TGM Vimperk 0:0, – Stachy 3:0), 3. TGM Vimperk (– Stachy 1:0), 4. Stachy.
Skupina B: 1. Husinec (– Vodňanská PT 1:0, – Čkyně 1:0), 2. Vodňanská PT (– Čkyně 3:2), 3. Čkyně.
Skupina C: 1. Vlachovo Březí (– Zdíkov 1:0, – Zlatá stezka PT 2:1), 2. Zdíkov (– Zlatá stezka PT 1:0), 3. Zlatá stezka PT.
Skupina D: 1. Netolice (– Gymnázium PT 2:2, – Smetanova Vimperk 1:0), 2. Gymnázium PT (– Smetanova Vimperk 1:1), 3. Smetanova Vimperk.
Čtvrtfinále: Národní Prachatice – Gymnázium Prachatice 4:0, Husinec – Zdíkov 1:0, Vlachovo Březí – Volary 0:0 (na penalty postoupilo Vlachovo Březí), Netolice – Vodňanská Prachatice 3:0.
Semifinále: Národní Prachatice – Husinec 0:1, Vlachovo Březí – Vodňanská Prachatice 1:0.
O 3. místo: Národní Prachatice – Vodňanská Prachatice 3:0. Finále: Vlachovo Březí – Husinec 1:0.

„Velice nás všechny potěšila účast třinácti škol, v poslední době tomu tak na podobných akcích nebývá. Na hřišti se tak vystřídalo kolem sto čtyřiceti aktivních hráčů, což je určitě vynikající. Škola v Národní ulici v Prachaticích zároveň poskytla bezvadné zázemí, za což ji děkujeme. Vítězství si vybojovali hráči z Vlachova Březí pod vedením Michala Novotného a postoupili tak do krajského kola. To se uskuteční na jaře příštího kalendářního roku a přejeme klukům, aby se jim dařilo co nejlépe,“ shrnul dění na umělce v Prachaticích Miroslav Pileček z DDM Prachatice.