TJ Vitějovice – Blaník Strunkovice 1:2 (1:1). V tradičním velkém derby se ocitl v první šanci utkání ve 4. min. hostující Kureš, ale jeho hlavička se neujala. Na druhé straně docílily Vitějovice v 10. min. dokonce branky, která jim však pro údajný ofsajd nebyla uznána. Soupeř kontroval za tři minuty. Holub „ukradl“ míč domácím zadákům a chladnokrevně skóroval. Pak však v 16. min. musel po druhé žluté kartě do sprch Jar. Cinádr z Blaníku a zápas dostal opět nový náboj. Vyrovnání mohl obstarat ve 26. min. hlavou po rohu Jar. Klein, ale nemířil přesně, stejně jako o pět minut později strunkovický Krump. Strunkovice měly ve 36. a 39. min. obrovské šance po sólech Fr.Kubičky resp. Holuba, ale balon z jejich kopaček vždy o vlásek minul tyče Vondrkovy svatyně. Hosté od Blanice byli i o deseti herně lepší, avšak paradoxně jedinou jejich chybičku potrestal ve 42. min. po příhře P. Mottla kapitán R. Doubek.

Po obrátce již v úvodní minutě ohrozil branku Vitějovic výborný Šána a následně i Krump, avšak bez efektu. Pak prošel pohodlně strunkovickou obranou v 51. min. domácí P. Mottl, ale jeho zakončení bylo slabé. Stejně dopadly i další dva náznaky možností hráčů zpod Osule v 56. a 58. min. Stoupající aktivitu Vitějovic pak zmrazil v 59. min. s chutí hrající Kureš, když prostřelil brankáře soupeře i dva na čáře dobíhající beky. V závěru domácí na odvěkého rivala zle dotírali, ale střídající Jos. Máčl v 76. min. a ani dvakrát Suchý v 85. a 89. min. vyrovnat nedokázali. To totiž opět „čaroval“ brankář Blaníku M. Turek. Naopak v nastavení měl ještě po krásném pasu Šány gólovou pojistku na noze Krump. Jeho „jedovatá“ střela, však již jen olízla břevno Vondrkovy brány.

Dramatický duel řídil sudí M. Mráz před bouřlivou kulisou sto dvaceti diváků, z nichž většina byla z hostujícího tábora a dotáhla tak hosty k cennému vítězství.