Dolní Dvořiště – Lhenice 2:0 (1:0)

Luxusní odevzdání bodů týmům z konce tabulky na jejich hřištích ve dvou posledních kolech stálo Lhenické vedoucí pozici. Po varovné prohře v Mladém si ji ještě podrželi, ta druhá, v D. Dvořišti, již znamenala propad v tabulce na třetí místo. Ač v těchto zápasech nenastupovali v optimální sestavě, i přesto v nich určitý herní útlum rozhozeného týmu nastal.

Byli to Lheničtí, kteří si v utkání vytvořili jako první gólovou možnost. Běžela 10. minuta, když Schön vyslal Švece do samostatného úniku, který v jeho zakončení přeloboval gólmana Večerníka, ale jeho dobíhající spoluhráči stačili míč směřující do branky vykopnout na břevno a poté ho uklidit definitivně do bezpečí. 25. minuta zase přinesla velkou příležitost jít do vedení domácím, a to po trestném kopu, kdy Hajdák přes zeď dobře zamířil, ale Vágner na jeho střelu bravurně zareagoval a vytěsnil míč na roh. 30. minuta jim již gólovou trefu nadělila po vyhraném hlavičkovém souboji se lhenickou obranou a následném prosazení Koniasem, který lobovaným balónem vyzrál na Vágnera (1:0). Ve 35. minutě měli domácí možnost navýšit vedení, ale nabídku po rozehraném trestném kopu zmařili nepřesnou střelou.

Ve snaze o zvrat nepříznivě se vyvíjejícího zápasu přistoupili Lheničtí do 2. poločasu ke změně rozestavění na hřišti na útočné 3 – 4 – 3, což jim hned v jeho úvodu přineslo možnost vyrovnání po Lukšovským vyhraném souboji, ale následně Schönova mířidla, ve výhodné střelecké pozici, byla vychýlena. Stejně dopadl v 55. minutě i domácí kapitán Pecha, kterému se otevřela cesta k Vágnerově brance. V 69. minutě přišli hosté pro zranění o halva Pořádka a byli nuceni přistoupit ke střídání, aby o minutu později inkasovali druhý gól (2:0), a to hlavou od důrazného Papaje, který se prodral strnulou obranou a Vágnerův postřeh byl již marný. Druhý gól v síti srazil Lhenické na kolena, neboť neměli již na to nepříznivý stav alespoň zkorigovat, aby tak poprvé v rozehrané soutěži vyšli střelecky naprázdno. Domácí již nic gólově nebezpečného Lhenickým nedovolili a dovedli tak utkání pro ně k cennému vítězství a potřebnému bodovému zisku. Lheničtí opět roli lídra nenaplnili. Nyní doma hostí béčko Jankova.