Lažiště - Chýnov 3:1 (2:0)

Domácí byli od začátku utkání lepším týmem a brzy si začali vytvářet brankové příležitosti. Již v 7. minutě napřáhl ke střele těsně za šestnáctkou Král a míč proletěl kousek nad břevnem. Po čtvrthodině hry se již mohli domácí radovat, do vedení je poslal Hrbek. Ve 24. minutě zahrával Albert trestný kop a po teči skončil míč na břevně chýnovské branky. O čtyři minuty později se na levé straně dostal ke své obávané střele Tesárek, ale míč proletěl kolem tyče. Po půlhodině hry poprvé v utkání zahrozili hosté, do míče se ze třiceti metrů opřel Doubrava a zatřásl břevnem domácí svatyně. Pět minut před poločasem dal druhou branku domácích Macek. Z pravé strany zamířil přesně do pravého horního růžku Soukupovy branky a chýnovský gólman byl bezmocný.

I ve druhém poločase trvala herní převaha domácích, kteří se dostali do řady dalších střeleckých příležitostí. Třetí branku dal nakonec po přihrávce Tesárka Hrbek. Hosté přeci jenom ještě v závěru utkání stav zkorigovali, když branku na 3:1 dal dvě minuty před koncem duelu Hruška.

Po sérii tří domácích duelů nyní čeká Lažišťské derby ve Čkyni, které bude pro oba celky nesmírně důležité