Lažiště – Rudolfov 0:1 (0:1)

Výkon domácích není v posledních zápasech optimální a ani tentokrát nemohli být fanoušci spokojeni. „První poločas byl z naší strany hodně špatný, vůbec nic se nedařilo a navíc dal soupeř v závěru poločasu z brejku vedoucí gól,“ shrnul první dějství domácí trenér Jan Pasák.

Po mytí hlav v kabině se po přestávce dění na hřišti rapidně změnilo, přesto to však domácím nepřineslo ani bod. „Měli jsme soupeře stále před jeho brankou, vypracovali si snad šest velkých šancí, ale byl to takový ten zápas, kdy nedáte gól ani kdyby se hrálo dva dny. Zkrátka tam nic nespadlo a realita je taková, že jsme soupeře pustili šest bodů za sebe,“ dodal ke druhému poločasu Jan Pasák.

V tabulce mají domácí ještě poměrně velký náskok šesti bodů, když do konce sezony schází čtyři kola, ale tato porážka musí být pro ně varováním. „Nechci strašit, ale o postup se může hrát až do posledního kola. Teď jedeme do Frymburka a potřebujeme nutně vyhrát, protože pak přijede Osek, který hraje velice dobře a jak to tak vypadá, my budeme v tomto utkání bez gólmana. Nesmíme zbytečně hazardovat s osudem, aby nám nakonec postup neutekl,“ upozorňuje hráče trenér Pasák.