Lažiště – Týn nad Vltavou 1:0 (1:0)

Hrálo se utkání dvou naprosto rozdílných poločasů. V tom prvním to byl docela pohledný fotbal se zajímavými šancemi především na domácí straně. V některých chvílích sice povinnost bodovat tak trochu svazovala nohy, ale fanoušci domácích mohli být s výkonem svého týmu spokojeni. Několik dobrých šancí, které se rodily především z levé strany, domácí fotbalisté neproměnili. Přišla však 25. minuta, která přinesla do řad domácích zaslouženou radost. Agilní Tesárek opět po své levé straně pronikl přes své strážce, naservíroval míč přesně před branku a pro kanonýra Hrbka již nebyl problém otevřít skóre utkání. Další solidní příležitosti prvního poločasu zůstaly z domácí strany nevyužity.

Druhý poločas měl naprosto jiný obraz, jako mávnutím kouzelného protku si mužstva na hrací ploše úplně vyměnila role. Do druhého poločasu nastoupili hosté s odhodláním otočit výsledek ve svůj prospěch a domácí ustrašenou hrou jim tuto šanci nabídli. Šance si vytvářeli prakticky pouze Vltavotýnští a minimálně čtyři byly z kategorie těch brankových. Naštěstí pro domácí hosté nedokázali vyrovnat a Lažišťští ubránili hubený výsledek 1:0.

Výhru by nyní chtěli Lažišťští potvrdit alespoň jedním bodem v sobotu dopoledne v Hluboké nad Vltavou. Hluboká má v tabulce pouze o jediný bodík více a Lažišťští by tak zůstali v těsném kontaktu za soupeři před sebou. O týden později je pak čeká možná utkání podzimu, když na domácím hřišti přivítají Dražice.