„Scházíme se pravidelně k turnaji hráčů nad pětatřicet let, abychom uctili památku našeho kamaráda a spoluhráče, který předčasně podlehl zákeřné chorobě,“ přiblížil motto tradičního klání Jiří Vaněk z pořadatelského klubu.

Kromě domácího Slavoje se tradičně klání zúčastnil Spartak Příbram, dalšími celky byly FC Vlachovo Březí a SK Lhenice.

V prvním semifinálovém duelu si hráči z Příbrami poradili s týmem ze Lhenic bez větších problémů 3:0, když vedli již v poločase o dvě branky. Ve druhém semifinále se střetli hráči domácího Slavoje s „Kozlíky“ z Vlachova Březí a vítězství 2:0 zůstalo na domácí půdě, když byl stejný výsledek již v poločasové pauze.

Následoval souboj o třetí místo, ve kterém se podařilo Lhenickým porazit hráče z Vlachova Březí 2:1, když v poločase vedli 1:0. Finálový duel mezi domácím Slavojem a Spartakem Příbram byl dlouho vyrovnaný a poločas skončil bez branek. Po změně stran se přeci jenom projevila větší zkušenost středočeského týmu, který nastřílel tři branky a zvítězil 3:0.

Konečné pořadí: 1. Spartak Příbram, 2. Slavoj Husinec, 3. SK Lhenice, 4. FC Vlachovo Březí.

Tradičně se v tomto turnaji udělovaly i individuální ceny. Nejlepším hráčem se stal Frank Pineau z Vlachova Březí. Korunu krále střelců získal Miroslav Königsmark z vítězného celku. Gólmanem turnaje byl vyhlášen Pavel Boška ze Lhenic. Nejstarším hráčem byl gólman domácího Slavoje Jindra Pešek (62 let). Cenu Fair play předsedy Slavoje Husinec pak získal Luděk Bernát z Příbrami.

Celý turnaj odřídili rozhodčí Miroslav Harvalík a Petr Ostadál