Husinec – Volary 0:2 (0:1)

Pouze v úvodu utkání to byl souboj vyrovnaný, postupem času získali více ze hry hosté a již ve 12. minutě toho využili ke vstřelení vedoucí branky. Fučík dostal míč do souboje s domácí obranou, se situací si dobře poradil a prostřelil Medřického – 0:1. Vzápětí měli hosté další tutovku, ale Medřický vychytal Sedláka. Za tohoto stavu se dvakrát dostali do velice dobré šance domácí, ale zakončení bylo mizerné. Herně na tom byli přeci jenom lépe hosté a v klidu si udrželi náskok do přestávky.

Se vstupem do druhého poločasu se čekalo, že domácí vrhnou všechny síly do útoku a pokusí se zápas zlomit. Více šancí ovšem měli hosté. Ti využívali dlouhými pasy velmi dobrou individuální techniku Fučíka, kterého podporovala celá záloha. Domácí brankář Medřický však ve čtyřech případech doslova čaroval a uchoval domácí ve hře. Hosté pak poslali do pole šestnáctiletého M. Kučeru, který hned svou první příležitost přetavil ve druhou branku svého týmu. Poradil si s obranou domácích a jako zkušený mazák přidal druhý gól. To se stalo čtvrt hodiny před závěrem a vzápětí měl stejný hráč další tutovku, tu mu však skvělým zákrokem Medřický zneškodnil. V posledních pěti minutách měli ještě domácí dvakrát možnost trestného kopu z boku šestnáctky, ale nic z toho nebylo. Výhra hostů byla zasloužená, Volarští si vytvořili v utkání podstatně více brankových šancí.

Zápas tak skončil výhrou hostů, kteří mají na sestupové místo šestibodový náskok a po příštím kole by tak již mohli slavit záchranu.