Pozvání přijala družstva Vlachova Březí, Malenic, Příbrami, chybět nemohl domácí Husinec. Turnaj byl hrán jako Memoriál Luboše Kosmaty, bývalého hráče Slavoje Husinec, který po těžké nemoci zemřel. Hrálo se 2x40 minut a los v prvním utkání postavil proti sobě družstva Malenic a Příbrami. Zvítězilo družstvo Příbrami, které porazilo Malenice 3:1 (1:0), branky: Bodnár 2, Dědina - Červený.
Ve druhém utkání nastoupila proti sobě v derby družstva Vlachova Březí a Husince. Po utkání bez branek rozhodovaly pokutové kopy, ve kterých byli šťastnější domácí fotbalisté, zvítětili 4:2, za Husinec proměnili: Vaněk, Kanaloš, Beneš, Frnoch - za Vlachovo Březí Dejmek J., Štuml, Raušer, neproměnil:
Franěk a V. Dejmek. V utkání o 3. místo nastoupila poražená družstva Malenic a Vlachova Březí. Ještě 10 minut před koncem utkání vedli vlachovobřežští fotbalisté 3:1, soupeř po úniku po pravé straně a přesném centru snížil na 2:3 a v poslední minutě bylo srovnáno po vlastní brance na 3:3. V penaltovém rozstřelu opět nebyli úspěšní vlachovobřežští a tím 3. místo obsadilo družstvo Malenic (4:3 na penalty).
Ve finále nejprve zahrozil Husinec a nedokázal proměnit dvě jasné příležitosti. Naopak po špatném odkopu husineckých proměnil příbramský Hájek svoji šanci. Po faulu v šestnáctce a následném pokutovém kopu zvýšil V. Pravda na 2:0. Ve druhém poločase zvýšila Příbram Bednárem na 3:0 a v poklidu kontorlovala utkání. Putovní pohár Luboše Kosmaty tedy míří do Příbrami a již dnes se všichni hráči i diváci těší na příští ročník.