Záblatí – Vitějovice 0:4 (0:3). Domácím se na jaře nedaří, výprodej hráčů byl příliš velký, navíc přišla další zranění. Hosté hráli v klidu odzadu a využívali každé příležitosti k rychlému brejku. Ty jim také vycházely a v poločase bylo o vítězi rozhodnuto. Druhý poločas se již dohrával z povinnosti. Dvě branky hostů dal J. Doubek, po jedné Raušer a Ludačka.

Vacov – Strunkovice 2:2 (0:1). Domácí v boji o špic tabulky ztratili dva body a mohlo být ještě hůře. Hosté soustředěnou hrou nepouštěli Vacov do jasných šancí a sami dali dvě branky. Domácí však nesložili zbraně a získali alespoň bod. Soupeři jim však uskočili. Za domácí skórovali R. Mach a J. Blahout, za hosty Vašíček a Kubička.

Husinec – Netolice 1:2 (1:0). Hosté přijeli jako lídr tabulky do Husince v roli favorita. Houževnatě bojující celek domácích však sahal minimálně po bodu. Husinečtí vedli ještě čtvrt hodiny před koncem, když v prvním poločase dal jejich branku Hrdlička. V závěru utkání se štěstí přiklonilo na stranu Netolických, kteří brankami Vláška a Křenka nakonec zápas otočili a udrželi si vedení v tabulce.

Vlachovo Březí – Stachy 0:2 (0:0). I v tomto utkání byli papírovým favoritem hosté. Ti se nikam zpočátku nehnali a čekali na svou příležitost. I poločasový bod by domácí, kteří bojují o záchranu, brali, ale po změně stran se projevila zkušenost hostujícího celku, který si zaslouženě odvezl všechny tři body. Branky stašského celku dávali Voldřich a Heidenreich. Výhrou se Stašští stále drží v jednobodovém závěsu za vedoucím celkem Netolic.

Zliv – Vimperk 0:1 (0:0). Určitě největší překvapení uplynulého víkendu. Zápas jako takový nemohl ani trochu nadchnout, jeho úroveň byla bídná. Hosté bránili, aby si z Českobudějovicka odvezli alespoň bod, který by se do boje o záchranu hodil. Nakonec se jim podařilo odvézt všechny tři, když vítěznou branku vstřelil Hrubý. Vimperští se v tabulce přehoupli přes Husinec na 13. místo, ale to je stále sestupové. Na béčko Vodňan a Vlachovo Březí však již ztrácejí pouhé dva body. Podzimní prakticky beznadějná situace se pořádně vylepšila a Vimperští boj o záchranu nevzdávají. Tabulka soutěže má zajímavé obrysy.

O postup bojují již jen čtyři celky, ale sestupem jsou ohrožen mužstva ještě od sedmého místa. Další kola tedy budou nesmírně zajímavá a dramatická. Naši zástupci bojují o postup i udržení.