Starší žáci: Prachatice – Písek 1:1 (1:0). Hosté jsou na tom o čtrnáct bodů lépe než předposlední Prachatice, na hřišti to naštěstí nebylo znát. Domácí se do Píseckých srdnatě zakousli a byli často před brankou soupeře. Již v 9. minutě hosté v šestnáctce faulovali a z penalty otevřel skóre Boháč. I ve druhém poločase měli domácí mírnou převahu, ale tříbodový zisk neudrželi. V půlce poločasu zakončili hosté útok tvrdou střelou, kterou Opatovský vyrazil do pole, ale obránci neodehráli míč do bezpečí a Keclík hlavou vyrovnal. V závěru utkání již byly obrany obou týmů pozorné a na stavu se nic nezměnilo.

Sestava: Opatovský – Talafous, Lauda, Wagner, Maška – Pasecký, Boháč, Škopek, Havlíček – Králik, Mikeš. Střídali Vávra, Kubíček a Chvál.


Mladší žáci: Prachatice – Písek 0:2 (0:1). Oba celky patří k nejlepším jihočeským týmům v soutěži. Tatran byl několik kol na špici tabulky, nyní se tam vyhřívá právě Písek. To dávalo utkání výjimečnou atmosféru. Tatran měl naději se vrátit do čela tabulky, ale byla to příliš velká zodpovědnost, která hodně svazovala nohy. Jindy by domácí asi proměnili šance, které měli kolem 7. minuty. Ani hosté o chvíli později gól nedali. Ve 21. minutě to však bylo 0:1, když míč létal pokutovým územím a Klimeš jej uklidil do sítě. Domácí to nepoložilo a houževnatě šli za vyrovnáním. To se jim však nepodařilo a v samém závěru utkání dal Grobár z přímého kopu druhou branku hostů.

Sestava: Černý – Červík, Sýkora, Zalevskij, Žurek – Babka, Frnoch, Tesař, Osvald – Vymětal, Markytán. Střídali Kapuscinský, Plojhar a Maun.

Václav Pancer st.