Starší žáci: Prachatice – Tábor B 3:0 (0:0).

Tatran patří do první pětky a své postavení po dobré hře potvrdil. V prvním poločase měli domácí stálou převahu s množstvím šancí. Jinak se ale většinou hrálo mezi šestnáctkami. Po změně stran Prachatičtí hru podstatně zrychlili a zákonitě přišly i branky. V 54. minutě unikl po pravé straně Kochma a z jeho přihrávky otevřel skóre Klíma. O čtyři minuty později trefil Klíma tyč, ale odražený míč vrátil do sítě Čejka. V 70. minutě poslal Nerad rychlou kolmicí do úniku Babku, který střelou od tyče dal na 3:0. Poslední šanci měl Novotný, jeho ránu vyrazil brankář na roh. Sestava Prachatic: Petrášek – Wagner, Žyla, Novotný, Kováč – Kochma, Babka, Klíma, Čejka – Nerad, Šanda. Střídali Vojtíšek a Funda.

Mladší žáci: Prachatice – Tábor B 2:1 (0:0). Ani v utkání mladší kategorie nepřinesl první poločas žádné branky. Nejblíže k ní měli v 8. minutě hosté, ale zadáci Tatranu zapracovali dobře. Postupně Prachatičtí získávali převahu, kterou vystupňovali ve druhém poločase. Hned po zahájení druhé části měl dobrou šanci Králik, obešel i brankáře, ale minul opuštěnou branku. V dalším tlaku brankář hostů zaváhal a Šeda otevřel skóre – 1:0. Po pěti minutách již domácí vedli 2:0, když Funda po svém úniku obešel i brankáře. Domácí měli stále převahu, přesto si v závěru utkání zkomplikovali situaci. V zadních řadách váhali s odkopem a Balík snížil na 2:1. Na víc však již hosté neměli a Tatran si vítězství pohlídal. Sestava Prachatic: Coufal – Lauda, Talafous, M. Sýkora, Vávra – Funda, Kadlec, Škopek, Folvarský – Králik, Šeda. Střídali Škorpil, D. Sýkora a Opatovský.