Starší žáci: Prachatice – Jindřichův Hradec 0:0. Na sobotní domácí zápasy starších žáků chodívá dobrá stovka diváků, středeční odpoledne bylo pro mnohé překvapivé a málokdo o něm věděl. Přitom se hrál souboj nejlepších celků krajského přeboru. Na hřiště druhého přijel první. Starší žáci Hradce si postup do vyšší soutěže zajistili již dříve, Tatran je stíhal s mírným odstupem. Na jejich pořadí se již nemohlo nic změnit, a tak se čekal uvolněný výkon z obou stran.

Oba celky však chtěly vyhrát, a tak se zpočátku hrálo trochu křečovitě. K vidění bylo několik zajímavých akcí, ale chyběly góly. Druhý poločas předčil ten první a na obou stranách byla vidět snaha o vstřelení gólu. Blízko k němu měli hosté, když nastřelili tyč. I pak měl domácí gólman dost práce, ale vše zvládl. Na druhé straně se mohl mezi střelce zapsat Kowalewski, ale mířil mimo tyče, Vlasákovo sólo pak vychytal brankář. Na šance to nakonec bylo vyrovnané a remíza spravedlivá. Rozhodoval J. Sebera ml.

Sestava Prachatic: Hopfinger – Klíma, Zábranský, Žyla, A. Savchenko – Šupík, Kochma, Kowalewski, Vlasák – Kováč, Benč. Střídali Šanda a Tůma.

Mladší žáci: Prachatice – Jindřichův Hradec 7:3 (5:0). Také utkání mladších žáků bylo ve znamení souboje prvního s druhým, ale v opačném gardu. Domácí hráči jsou suverénně v tabulce první, a to je také postavilo do role favorita zápasu.

Tatran do zápasu vletěl svým obvyklým způsobem a dal bleskový gól. Jeho autorem byl Čejka a nepotřeboval na to ani třicet vteřin. Ve 3. minutě poslal Čejka rovový kop na Vojtovu hlavu a bylo to 2:0. Hosté byli zaskočeni a již v 6. minutě inkasovali potřetí, když centr Boháče usměrnil do brány hlavou Čejka. Ve 12. minutě završil hattrick Čejka a zvýšil na 4:0. Další Čejkovu střelu brankář vyrazil, ale nestačil na boháče, který přidal pátou branku. Hned z prvního útoku druhé půle se hostům podařilo snížit. Po přímém kopu do skrumáže před branku dal gól Slavíček. Domácí odpověděli rychlým útokem a dezorientovaní zadáci hostů si dali vlastence – 6:1. Pak se dvakrát vyznamenal při šancích soupeře domácí gólman Petrášek. Sedmou branku Tatranu dal z dálky Kolář, který poslal míč kolem vybíhajícího brankáře od tyče do sítě. Hosté se v posledních minutách vzchopili a stav přeci jenom zkorigovali. Nejprve se trefil Janošík a po něm Pěnka. Rozhodoval T. Sebera.

Sestava Prachatic: Petrášek – Wagner, Miesbauer, Černý – Puchinger – Vojta, Babka, Nerad – Boháč, Kolář, Čejka. Střídali Kiš, Vojtíšek, Žyla a Mikeš.

Domácí mladší žáci se stali přeborníkem kraje. Ze šestadvaceti zápasů čtyřiadvacetkrát zvítězili při celkové skóre 241:17.