Záblatí – Stachy 0:3 (0:1). V souboji prvního s druhým bylo jasné, že vítěz povede tabulku. Při dělbě bodů se mohli přes oba soupeře přehnat Netoličtí. Hosté se v zajímavém souboji nikam nehnali a spolehlivě chytali do obranných pavučinek útočné snahy domácích. Hostům dělal trochu problémy rychlý Nedvídek, ale jeho centry již spolehlivě sbírali zadáci. Postupem času se osmělovali i hosté a v závěru poločasu měli míč častěji na kopačkách. První velkou šanci neproměnili, ale chvíli před odchodem na přestávku přišla penalta, kterou proměnil Záleský.

Snaha domácích o zvrat výsledku se po přestávce minula účinkem. Po třech minutách přidali Stašští druhý gól a po deseti třetí. V tu chvíli bylo po zápase. Domácí pak měli mírně navrch, ale pouze po šestnáctku. Deset minut před koncem utkání kopali penaltu, tu však Novotný neproměnil