Lhenice – Záblatí 0:2 (0:0). Samotný úvod utkání patřil domácím, ale byli to hosté, kteří jako první nebezpečně zahrozili. V 10. min. se konečně zrodila lhenická možnost. Na kopačkách ji měl Tůma, ale ztroskotal na gólmanovi. Ve 21. min. zahrávali Záblatští trestný kop, z něhož tečovaná střela jen těsně minula Boškovu branku, aby ani ta Kolafova mezi tyčemi domácí branky neskončila. Střelecké záblatské pokusy svědčily o tom, že zcela vyrovnali hru a více a více se osmělovali. Nic na tom nezměnila Babůrkova příležitost z otáčky po Krotkého nahrávce, ani ta Hůrského ve 37. min (gólman Formánek byl u míče dříve), neboť Záblatští nebezpečně kontrovali, jako ve 42. min., kdy nevyzráli na osamoceně bránícího Tůmu.

V úvodu poločasu druhého vytvořili Lheničtí před záblatskou brankou pořádný závar. Ten však skončil jen faulem na gólmana Formánka dotírajícím důrazným Babůrkem. S přibývajícími minutami přibývalo i faulů, hra ztrácela na plynulosti, oboustranně se i „žlutilo“, což vyvádělo z míry zejména domácí. To byla „voda na mlýn“ pro Záblatské, kteří byli iniciativnější a byli to také oni, kteří měli ke gólu blíže. V 69. min. sevřeli domácí v šestnáctce, aby vše ukončili nastřelením břevna Boškovy branky. Záblatská hrozba se zcela nečekaně naplnila v 83. min. Hosté vyslali na lhenickou branku nijak zvláště nebezpečný míč, který však překvapivě gólmanu Boškovi vypadl z rukou a pohotový Nedvídek ho pohodlně poslal do sítě (0:1). Laciná obdržená branka a kvapem ubíhající čas vyprovokovaly domácí k vysunutí pilíře zadních řad J. Motze na zteč. Na hru „vabank“, jenž měla vést alespoň k vyrovnání, však doplatili. Běžela 90. min. utkání, kdy otevřenou lhenickou obranou pronikl Kolafa a zpečetil záblatské vítězství (0:2).

Lheničtí tentokráte zklamali, aby tak klesli na 10. místo tabulky.