Volary – Křemže 1:2 (0:0)

První poločas byl vyrovnaný. Na obou stranách se hrálo odzadu a nikdo nechtěl udělat chybu. Domácí měli mírně navrch, ale do koncovky se nemohli stále dostat. Hosté dobře bránili a vyráželi k brejkovým situacím, ale ani jedna strana nedokázala minima šancí využít.
Ve 43. minutě prvního poločasu došlo ke srážce domácího gólmana Marcela Kaczka s útočníkem Chromým. Zápas byl přerušen a zranění bylo tak vážné, že musela být přivolána ZS a přiletěl i vrtulník. Tato situace přinesla na hřiště i emoce a po strkanici s hráčem hostí byl domácím vyloučen Marian Kaczko, i když ven měl jít i hráč hostí, poněvadž do potyčky se zapojil i on.

Druhý poločas se začal náporem hostí a náhradního gólmana Svěchotu překonal Lomský. Po odehraní sedmi minut muselo být utkání přerušeno kvůli příletu vrtulníku pro zraněného hráče. Poté se domácí snažili dostat do tempa a byli herně lepší, jenže koncovka stále chyběla. Kubát a Lukáš Iliev velmi dobře zásobovali Fučíka i Richtera dobrými míči, ale obrana hostí byla pevná. V rozmezí 65. až 75. minuty měli domácí dost standardních situací. Lukáš Iliev měl vychýlenou mušku a tak něco šlo nad a něco zachytila zeď hostí. Domácí stupňovali tempo, nejdříve Kubát a po něm Fučík měli na kopačkách vyrovnání, ale v první situaci šel míč nad a druhou vyřešil gólman hostí Ševčík. V 80. minutě vyšla standardní situace, Kubát dobře rozehrál na Fučíka, který hlavou posunoval přes gólmana na zadní tyč, to ještě Ševčík vyrazil, ale jen před Lukáše Ilieva, který vyrovnal. Do vynikající pozice nezištně poslal Fučík Kubáta, ale ten to měl na levou nohu a míč mu sjel. A když běžela první minuta nastavení, zničeho nic se dostali do protiakce hosté a Andrle ji proměnil ve vítězný gól. Byla to velmi nepříjemná sprcha pro domácí, kterým byl ještě v závěru vyloučen Kubát.

Nepovedený zápas, kdy kromě bodů ztratili domácí i tři hráče na další zápas.

Ladislav Beran