Volary – Protivín 0:0. Od úvodních minut se hrála vyrovnaná partie. Již ve třetí minutě prověřil reakci Schánělce domácí Fučík, ovšem bez efektu. V 5. minutě zahrozili ze dvou rohových kopů hosté, ale Křišťál ani Filip své šance neproměnili. Zápas se odvíjel většinou ve středu hřiště a nabídl do 15. minuty dost nepřesností na obou stranách a několik přímých kopů, Kubát, R. Tischler ani hostují hráči neuspěli. Ve 25. minutě se parádně do rohového kopu položil Fučík, ale bravurní zákrok Schánělce byl efektní. Snaha o rychlý přechod na obou stranách pokračoval, ale Fučík, Kubát, Iliev ani R. Tischler neuspěli a vše skončilo mimo, nebo na obraně hostí. Zápas, ač branky nepadaly, nabízel stále dobrý fotbal. V 35. minutě opět z rohového kopu Kubát střílí těsně do zámezí, aby z podobné situace ve 44. minutě protivínský Rajtoral hlavičkoval nad branku.

Druhý poločas se hrál ve stejném duchu prvního. Obě obrany velmi dobře bránily a do 60. minuty mimo tří žlutých karet, z toho dvě pro domácí, se nic mimořádného nedělo. V 62. minutě měl šanci hostující Fiala a gólman Havlík musel ukázat své umění. V 64. minutě nebezpečný přímý kop poslal Vojta, ale ani on nedal. V 70. minutě šel na branku Volarských Rajtoral, ale domácí Choboda ho přesně křižoval. V 82. minutě perfektně střílí Kubát, ale Schánělec chytil. V 85. minutě šel po perfektní nahrávce od Ilieva Fučík na branku, ale technická střela šla několik centimetrů vedle. V samotném závěru ještě každý tým měl po dobré šanci, ale vše skončilo mimo. Zápas skončil bezgólovou dělbou.

Sestava Volar: Havlík – Iliev, Pavel. Sedlák, J. Tischler, P. Choboda – J. Fučík, Martin Sedlák, Kubát, Petr Sedlák – R. Tischler, Michal Sedlák.⋌