Zasloužená dělba bodů

VITĚJOVICE - Sousedské derby se hrálo ve fotbalové i.B třídě. nakonec skončilo bez branek.

19.10.2007

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Vladimír Klíma

Vitějovice – Netolice 0:0. Domácí začali opatrně, vykrývali prostor a nepouštěli soupeře do šancí. Hosté měli opticky více ze hry, ale k ničemu se nedostali. V závěru poločasu se do šance dostával domácí R. Doubek, ale míč mu uskočil a následně jej soupeři zblokovali. Netolický Baloušek pak málem zaskočil domácí stříleným centrem, ale na míč nikdo nereagoval.

Ve druhé půli se do šance dostával domácí Vorlíček, ale jeho sražení v šestnáctce se nepískalo. Až čtvrt hodiny před koncem měli hosté tutovku, z levé strany se dostal hráč sám před brankáře, ale Taranza skvěle zachránil. Domácí se revanšovali šancí J. Doubka, tomu však míč nesedl. Tři minuty před koncem se dostal k míči před domácí brankou Pešek, jenže jeho prudká střela skončila na zádech spoluhráče Šáchy, který tak domácí zachránil před pohromou. Ve zbývajícím čase Vitějovičtí remízu uhájili a získali tak první bod na domácí půdě

19.10.2007 VSTUP DO DISKUSE

Zabijačkové pochoutky provoněly celé šumavské Volary.
27

Šumavské Volary voněly zabijačkovými dobrotami

Vydařený vimperský živý Betlém.
25

Živý Betlém nadchl Vimperáky

Hluk, smrad a krev i o Vánocích?

Jižní Čechy - „Zábavná“ pyrotechnika škodí zvířatům i lidem. Záblesky a hluk způsobují u zvířat paniku. Divoká zvířata se při ní mohou zranit, ta domácí i ztratit.

Kam na Prachaticku za kulturou a poznáním?

Prachaticko - Přinášíme vám tipy pro volný čas.