Vodňany – Vimperk 4:2 (2:1). Domácí měli od začátku více ze hry, ale první branku vstřelili hosté ve 13. minutě, když zaváhání vodňanské obrany využil Frk a přehodil gólmana Tesaře. Ve 30. min. připravil šanci Našincovi Celý, ovšem jeho střela skončila těsně vedle. Vodňanští vyrovnali ve 41. min., kdy unikl Gažák po levém křídle, nahrál Moravcovi, který šel sám na branku a vyrovnal na 1:1. O dvě minuty později po akci Celého zvýšil Jakš střelou k tyči na 2:1.


Ve druhém poločase fauloval ve 49. min. Brůžek hostujícího Novotného, rozhodčí nařídil pokutový kop, který Frk proměnil a vyrovnal na 2:2. V 60. min. se opět radovali domácí, když Našinec připravil ideální přihrávku na Moravce a ten skóroval do prázdné branky – 3:2. V 76. minutě aktivní Našinec přihrál Hojdekrovi a jeho střela skončila u tyče. Domácí se radovali počtvrté. V 78. min. unikl vimperský Hrubý, tvrdě vystřelil a gólman Tesař vyrazil míč na roh. Hosté mohli v 78. minutě snížit, když brankář Tesař fauloval Hrubého. Míč si na penaltu postavil Mikeš, ale vodňanský gólman jeho střelu vyrazil nohou na roh.


Trenér Vimperka Petr Prochaska: „První poločas jsme hráli docela v pohybu, máme tu nějaké nové hráče, které jsme zapojili. Vedli jsme Šťastným gólem na 1:0, ale Vodňany ukázaly, že jsou na tom fyzicky lépe, že hrají krajský přebor o dvě soutěže výš, ale myslím si, že kluci nechali na hřišti dost sil po včerejším tréninku, kdy jsme začali přípravu . Já si myslím, že to odmakali dobře.“


Sestava Vimperka: Vitáček – Sýs, P. Prochaska st., Pechlát, Havlan – Janda, Frk, Novotný, Mikeš – Hrubý, P. Prochaska ml. (střídali Málek a Pospíchal). Chyběli Formánek, Pešl, Drabeš, Uhříček, Důra a Kukačka.