Vacov – Sedlice 2:3 (2:0)

Od začátku se hrál opatrný zápas a čekalo se, kdo udělá první chybu. Hosté nejvíce hrozili ze standardních situací, se kterými si domácí obrana poradila. A tak ve 27. minutě našel centrem A. Mach Jančoviče a ten dal hlavou na 1:0. Hosty to nakoplo a hned ve 35. minutě tvrdou střelou prověřili Formánka, který střelu vyrazil. Ve 40. minutě se dostal do vápna V. Blahout a byl zastaven za cenu faulu a rozhodčí nařídil penaltu. K té se postavil R. Mach a zvýšil na 2:0. Do konce prvního poločasu kopali hosté několik rohů, ale gól z toho nepadl.

Druhý poločas začali lépe hosté a doslova domácí uzavřeli na jejich polovině. V 50. minutě se dostal do vápna Hornát a sám proti Formánkovi neuspěl, když ten jeho střelu vyrazil na roh. Poté hosté zahrávali několik rohů za sebou a snažili se o skórování, jenže gól z toho nepadl. V 63. minutě se hosté dočkali, na své polovině hřiště si vzal Svoboda míč a v poklidu si došel na vápno, odkud střelou k tyči nedal Formánkovi šanci – 1:2. To hosty dostalo na koně a bylo jich plné hřiště. Domácím jako by došel dech a vytvořili si pramálo šancí se špatným zakončením. V 84. minutě byl faulován Běloušek na okraji vápna a rozhodčí nařídil trestný kop. K tomu se postavil sám faulovaný a přes zeď k tyči překonal Formánka – 2:2. To domácí srazilo úplně do kolen a přišel trest číslo dvě. Ve středu hřiště přišla domácí obrana o míč, k němu se dostal Mikeš, který trefil jenom nohy Formánka, odražený balón se dostal zpět k Mikešovi, který našel krásně samotného Hornáta a ten prostřelil k tyči vše, co mu stálo v cestě – 2:3. Pro domácí je to krutý výsledek, ale za druhý poločas si s předvedenou hrou nezasloužili vyhrát.