Osek – Vacov 0:3 (0:1). Domácí trenéři postrádali ze svého kádru Herziga, Choda a Jůna. S aktivní činností se zatím rozloučil Koželuh a útočník Kroupa odešel hrát do Blatné. Trenér Slabý dal tedy příležitost mladým hráčům z dorostu a B mužstva. Hosté nastoupili pouze v jedenácti hráčích, řada jich chyběla ještě z důvodu pobytů na dovolených. V jejich dresu se představil nový hráč Vilánek, který hrával krajský přebor v Přešťovicích a jeho přestup se teprve projednává.

Hosté si po celý první poločas udržovali mírnou převahu, vytvořili si několik vyložených šancí, ale teprve ve 43. minutě dali vedoucí branku, když unikl z půlky hřiště Hanzlík, šel sám na brankáře a s přehledem skóroval – 0:1. Do druhého poločasu pak domácí postavili osm nových hráčů, ale střelecké šance si ani tak nevytvořili. Naopak hosté přidávali další branky. V 55. minutě nahrál Čejka zcela volnému Janu Blahoutovi, který skóroval do prázdné branky – 0:2. Poslední branku utkání vstřelil v 81. minutě Čejka, když mu ideálně přihrál Jíška.

Bylo to zasloužené vítězství hostujícího celku, v domácím mužstvu je třeba pochválit brankáře Pilného, který zabránil několika jasným brankovým šancím vacovských fotbalistů. Tým hostů zahrál dobrý fotbal, přestože chybělo několik klíčových hráčů ze základu.

Sestava Vacova: Lácha – M. Čtvrtník, Fr. Čtvrtník, Uhlíř, Vilánek – Hanzlík, Aleš Mach, Jíška, Valta – Jan Blahout, Čejka. Trenér Josef Mráz.