TJ Sokol Bělčice – SK Vacov 5:1 (2:1). Další nevydařený zápas mají za sebou vacovští fotbalisté. Tentokrát nestačili na Bělčice, kterým chybělo hned několik hráčů základní sestavy. Jejich ztráta na vedoucí Sedlici tak opět narostla a o postupujícím je téměř rozhodnuto. Paradoxně začali hosté zápas velmi dobře, hráli aktivně a dostávali se i do zakončení. Nebezpečnou střelu V. Blahouta stačili obránci zblokovat na roh. Domácí odpověděli po chybě obrany střelou z vápna, ale Klas byl na správném místě. První branka padla ve 26. minutě, kdy Klas vyboxoval centrovaný míč pouze před sebe a pro Heveru nebylo těžké vstřelit vedoucí branku. Hosté mohli odpovědět ihned po rozehrávce, ale hlavička R. Macha skončila pouze na tyči. Tento hráč se branky dočkal o deset minut později, když proměnil pokutový kop. Bezbrankový stav však do poločasové přestávky nevydržel, Hevera podruhé v zápase udělal z obránců Vacova diváky a hlavou poslal svůj tým do vedení.

Nástup do druhého poločasu měli opět lepší hosté, ale jejich největší brankovou šanci zahodil Vojtíšek, když z malého vápna nezakončil přesně. Domácí fotbalisté oproti tomu proměnili každou nabídnutou šanci, v 62. minutě to již bylo 3:1, hlavou se trefil opět Hevera. Hosté byli v této chvíli bezmocní a jen přihlíželi Bělčickým, jak si v pohodě kráčí pro tři body. Ti přidali ješte dvě branky, když se trefili Říský a Kočovský.