Prachatice B – Čtyři Dvory 2:1 (2:0). Tatran se hned od začátku do svého soupeře zakousl. Měl několik šancí a hned v 5. minutě využil Švec ideální přihrávku Rosy k vedoucímu gólu. Tlak domácích pokračoval a ve 26. minutě Janoušek zvýšil na 2:0 podstřelením padajícího brankáře. Převaha Prachatic se pak pomalu začala vytrácet a do šance se ve 35. minutě dostali hosté, ale přestřelili branku.

Po změně stran domácí znovu soupeře sevřeli a vynutili si územní převahu. Střely Rosy a Janouška však mířily nad hostující svatyni. Soupeř postupně začal oplácet stejnou mincí a táhlá střela C. Novotného také letěla nad břevnem. Soupeř z Českých Budějovic se dočkal v 75. minutě. Pleskač snad ani nemínil ohrozit domácí branku, ale jeho polostřela ze 28 metrů doplachtila k tyči – 2:1. Hosté měli ještě dvakrát příležitost vyrovnat. V 81. minutě ožehavou situaci zadáci Tatranu vyřešili a v závěru zasáhl po rohovém kopu Dudek.

Sestava Tatranu B: Dudek – Lašák, Dvořák, V. Rosa – Lukeš, Kučera, Kubát – T. Ryšánek – Švec, Janoušek, M. Rosa. Připraveni Kolda, Gaier, Pasák a Kotrch.