„Středeční utkání na Složišti bylo výbornou přípravou na sobotní pohárový duel s Duklou Praha. Zahráli jsme dobře a doufám, že proti druholigovému soupeři tento výkon minimálně zopakujeme,“ přeje si prachatický trenér Veselý a zve všechny fanoušky dobrého fotbalu na 17. hodinu, která je časem výkopu pohárového utkání.


Pro pražskou Duklu je již sobotní utkání prakticky generálkou na ligu. „Je to tak, o týden později již hrají první mistrák. Pro nás je to stále příprava, čekají nás potom ještě dva přáteláky, ale to neznamená, že zápas odevzdáme. Moc se na Duklu těšíme a věřím, že to bude pohledný fotbal,“ věří Josef Veselý.


Současná Dukla Praha je plná nových zvučných jmen. To potvrzuje i výčet prachatického lodivoda. „Do týmu soupeře přišli Gedeon, Jiří Novotný, z Kladna brankář Svoboda, Luděk Zelenka,“ vypočítává největší posily Veselý a pokračuje: „Již tak silný tým doplnil čtyřlístek těchto výborných fotbalistů, takže to pro nás bude hodně zajímavá zkouška a kvalitní příprava.“


O tom, která z posil se v dresu Tatranu objeví v sobotu na trávníku, se ještě včera jednalo. „Doufám, že se podaří dotáhnout jednání kolem brankáře Hrubého a středopolaře Jakuba Janouška z Jankova, jednání stále probíhají,“ informoval po zápase s béčkem Dynama Josef Veselý a dodal: „Ostatní zamýšlené příchody z různých důvodů nevyšly, ale s tím se musíme popasovat a pomoci si z vlastních zdrojů.