Prachatice B – Bavorovice 0:2 (0:0). Hosté mají stabilní mužstvo, které skoro ani nemění sestavu a prakticky by mohlo hrát poslepu. V plnohodnotné sestavě by však rezerva Tatranu asi uhrála opačný výsledek. Chyběl Pasák, který se dopoledne zranil v Příbrami v dresu prvního mužstva, a to je hráč, který usměrňuje hru béčka ve středu pole. Bízek hrál druhé utkání rychle po době, neboť v Příbrami zaskakoval již od 5. minuty za zraněného Endla. Uhrál si však i odpoledne své, patřil k nejlepším na hřišti. Trenér Veselý měl na výpomoc dva dorostence a Milana Pánka.

Tentokrát stálo na straně soupeře i štěstí. Hned v 11. minutě střílel po rohovém kopu tvrdě hlavou Kubát, ale mířil těsně mimo branky. V 17. minutě fauloval v šestnáctce hostující stoper Anton Gaiera, kopala se penalta, ale T. Ryšánek trefil jen tyč bavorovické branky. Ve 36. minutě se na druhé straně předvedl Dudek při akci hostujících útočníků a vzápětí si vypracoval šanci Šicner, ale opět přišla střela mimo tyče.

Po přestávce měli lepší vstup do druhého poločasu hosté a Dudek dvakrát bravurně zmařil jejich šance. V 52. minutě však skončil přímý kop skoro od postranní čáry v síti, autorem gólu byl Anton. Hned z rozehrávky zahrozil vyrovnáním Karabáš, ale střelu mu gólman Smejkal vyrazil na rohový kop. V 55. minutě centroval M. Rosa na Gaiera, jeho hlavička však opět letěla mimo tyče. V 64. minutě přišla akce hostí naslepo, zaútočili z hloubky pole na jeden dotek, Novotný nacentroval Fojtíkovi tak přesně, že ten nemohl netrefit Dudkovu svatyni. Čtvrt hodiny před koncem odvrátili hosté Karabášův pokus na rohový kop. Velkou šanci měl v 82. minutě Šicner, ale jeho střela proběhla podél celé branky. V závěru ještě jednou zachraňoval domácí svatyni Dudek a dorážka šla do tyče.

Sestava Tatranu B: Dudek – Lukeš, Dvořák, Bízek, T. Ryšánek – Kučera, V. Rosa, Kubát, M. Rosa – Šicner, Gaier. střídali Karabáš, Pánek a Městka. Nedostalo se na Caise a druhého gólmana Chocholouše.