Prachatice – Jablonec B 0:0. Domácí začali utkání v netradičním rozestavení s pětičlennou zálohou a osamoceným Mackem na hrotu. Nebezpečí pro soupeře hrozilo pouze z levé strany, kde hrál velmi dobře Toncar. Hned v úvodu unikl svému strážci, ale jeho centr obrana odvrátila. Po jeho dalším úniku neudržel brankář centr v rukách, ale Linhart nedokázal v následném souboji míč dobře zpracovat. I další šanci připravil ve 27. minutě Toncar. Vyhrál dva souboje, poslal míč na penaltu na Kočího, ale jeho hlavička skončila nad brankou. Velkou šanci měli na druhé straně hosté ve 37. minutě. Na polovině Kordík „vypustil“ souboj, soupeř se dostal až do vápna, střílený centr zprava Minár vyrazil a poradil si i s nebezpečnou dorážkou. Velkou šanci měli domácí v závěru poločasu po kombinaci na levé straně, na konci načechral Rožboud míč na Macka, ale ten v jasné šanci netrefil bránu.

Na začátku druhého poločasu vyslali hosté na prachatickou branku dvě ošemetné střely. Od 60. minuty převzali taktovku zápasu domácí. Nejprve Endl vyhrál běžecký souboj s gólmanem, poslal míč podél čáry před prázdnou branku, ale nikdo akci nedokončil. V 66. minutě hlavičkoval Macko z dobré pozice do gólmana. O pět minut později vybojoval míč Šicner, poslal jej na nabíhajícího Kneifla, ten však z malého vápna přestřelil. Pak měli dvě dobré šance hosté, ale nedotáhli je do konce. Pak přišly šance domácích. Ránu Toncara chytil gólman, střela Rožbouda se odrazila od břevna a v 81. minutě neudržel brankář Jablonce střelu Endla, ale Šicner pálil z dorážky nad branku. Závěr již žádnou tutovku nepřinesl a celky se rozešly smírně bez branek.

Prachatice: Minár – Endl, Babka, Koršala (90. Ryšánek), Tobiáš – Linhart (54. Šicner), Kordík, Kočí, Rožboud, Toncar – Macko (67. Kneifl). Jablonec B: Bočok – Kuželka, Hrotek, Rathouz, Hozda – Kulhánek (Štálík), Patka (72. Procházka), Adam, Vošahlík – Nulíček (80. Novotný), Mičkal.