Týn nad Vltavou – Prachatice 0:0. Potkala se mužstva ze středu tabulky a Tatran si chtěl na soupeře udržet tříbodový náskok. „Chceme bod, abychom si je udrželi na dištanc,“ říkal před utkáním asistent trenéra Jan Pasák, který při neúčasti Josefa Veselého dirigoval tým přímo ze hřiště. V prvním poločase byli Prachatičtí fotbalovější, ale spíše se vše odehrávalo mezi šestnáctkami. „Měli jsme více standardek, kopali více rohů, ale do vyložené šance se nedostali. Deset minut před poločasem jsme však dostali po faulu na Karabáše výhodu pokutového kopu. Tomáš Gaier trefil tyč a bombu Marka Rosy z dorážky domácí gólman vytlačil mimo prostor tyčí,“ popsal nejdůležitější moment utkání Jan Pasák.

Druhý poločas byl podstatně vyrovnanější, ale opět bez větších šancí na obou stranách. Brankáři moc práce neměli. „Dá se říci, že remíza je spravedlivá. My bod před zápasem chtěli, máme ho, a tak jsme spokojeni. Opět nás však trápil zdravotní stav hráčů. Lukáš Kubát musel střídat, problémy měl i Tomáš Gaier. Zdravotní stav však je dlouhodobým problémem našeho týmu,“ říká asistent trenéra. Mužstvo má nyní týden na to, aby doléčilo zranění a hráči mohli opět v neděli vyrazit na utkání s Protivínem. „Uvidíme, kdo bude k dispozici. Chceme Protivín porazit, čímž bychom si potvrdili polovinu tabulky,“ hledí již k dalšímu utkání Jan Pasák.

Sestava Tatranu v Týně nad Vltavou: Dudek – Lukeš, Bízek, Pasák, T. Ryšánek – Karabáš, Kubát (46. Svěchota), Kučera, V. Rosa – M. Rosa, Gaier (86. Had).