Vodňany (2. místo – 16 bodů) – Netolice (12. – 7). V I.A třídě to nebudou mít Netoličtí vůbec jednoduché. Po dobrém rozjezdu se nějak zadrhli. Naopak Vodňany měly špatný vstup do soutěže, ale nyní jedou na vítězné vlně. Jsou favoritem, ale Netoličtí budou alespoň o bod usilovat.
ZVVZ B Branice (4. – 14) – Vacov (7. – 13). Další zápas A třídy slibuje dobrý souboj. Celky dělí v tabulce jediný bod a Vacovští zatím sbírají body spíše na hřištích soupeřů. Nebýt zbytečných domácích klopýtnutí, mohli být hodně vysoko. V Branici to nebude snadné, ale alespoň na bod by to mohlo vyjít.

Dolní Dvořiště (14. – 6) – Lhenice (1. – 16). V souboji posledního s prvním v A skupině I.B třídy budou hosté v roli favorita. To však byli i v minulém kole na hřišti Mladého, které též bylo na chvostu tabulky. Vidina dalšího vedení v tabulce by však měla být pro Lhenice velkou motivací.
Volary (13. – 4) – Strunkovice (9. – 11). V B skupině I.B třídy se dá čekat v okresním souboji velký boj. Domácí po šesti prohrách v řadě v posledních dvou zápasech zabodovali a chtějí v této cestě pokračovat. Strunkovičtí minule vyhráli na béčku Lažiště, jsou snad již v klidném středu tabulky a nemusí je svazovat zbytečná nervozita.
Vimperk (8. – 11) – Vitějovice (12. – 6). Již postavení v tabulce staví do role favorita domácí, kteří v minulém kole vyválčili bod v Kestřanech. Naopak Vitějovičtí prohráli doma s druhým nováčkem soutěže z Poříčí. Bod z venka by pro ně byl hodně cenný, ale budou to mít hodně těžké.
Stachy (3. – 16) – Kestřany (2. – 17). Souboj o popředí tabulky slibuje dobrou podívanou. Stašským se v tomto soutěžním ročníku daří, porážejí favorita za favoritem a mohou hrát v naprostém klidu. Kestřany sice pouze jedinkrát v soutěži zatím prohrály, ale Stašští jim budou chtít tuto bilanci jistě pokazit. Diváci by měli domácí tým hnát za posunem v tabulce.
Vlachovo Březí (5. – 14) – Sousedovice (6. – 14). Souboj sousedů v tabulce slibuje dramatickou podívanou. Tradičně solidní divácká kulisa ve Vlachově Březí může kvalitě zápasu ještě napomoci. Hosté v poslední době trochu zaostávají za svými předchozími výkony, ale to nesmí domácí hráče vůbec uchlácholit.
Mirovice (7. – 13) – Lažiště B (14. – 1). Postavení v tabulce hovoří za vše, na druhé straně již musejí Lažišťští zapnout, aby jim zbytek tabulky neutekl. Mirovice z počáteční formy přeci jenom trochu slevily.
Hradiště (1. – 18) – Zdíkov (10. – 10). Na hřišti vedoucího celku tabulky to zítra nebudou mít Zdíkovští vůbec jednoduché. Hradiště využívá posil, které se rekrutují z píseckého fotbalu, a je hlavním favoritem na postup. Domácí jsou jednoznačným favoritem, ale to neznamená, že by měl Zdíkov skládat zbraně.