Ve skupině o postup do I.B třídy získali hráči Záblatí šestibodový náskok na druhý Husinec, který překvapivě a vysoko prohrál ve Ktiši. Nečekaná byla určitě i vysoká domácí porážka Lenory s týmem Pěčnova. Jarní formu potvrdili hráči Stožce druhým vítězstvím na hřišti soupeře.

Záblatí – Vacov B 1:0 (0:0). hosté tentokrát přijeli bez jakýchkoliv posil s klasickým béčkem. Domácí získali od začátku utkání převahu, kterou však dlouhé minuty nedokázali přetavit v branku. V prvním poločase se soupeř dostával jen sporadicky přes půlku, po změně stran to bylo podobné. Vysvobození pro Záblatské přišlo až deset minut před koncem, kdy dal vítěznou branku V. Stejkoza. rozhodoval Kučera.
Ktiš – Husinec 5:1 (3:0). Hned v úvodu nadstavbové skupiny se ve Ktiši zrodil hodně nečekaný výsledek. Domácí, kteří skončili pátí ve skupině B, hravě vyřídili vítěze skupiny A. A to navíc nastoupili domácí v improvizované sestavě. Husinec si sice vypracoval plno dobrých šancí, minimálně pět jich bylo gólových, ale o ty se postaral výborně chytající gólman Šísl. Hosté korigovali výsledek až za stavu 5:0. Branky: Pilát 2, Pořádek, Kopřiva a Lukeš – Mráz. Rozhodoval Harvalík.
Čkyně B – Stožec 0:1 (0:0). Utkání se odehrávalo ponejvíce mezi šestnáctkami, vypracovaných šancí bylo na obou stranách minimum. Domácí své řady doplnili dorostenci, soupeř se pak představil jako vyzrálý tým. Po počátečním hledání se výkon domácích zlepšoval. Pět minut před koncem však domácí nevyřešili závar před svým gólmanem a Wirth rozhodl, že všechny body putují do Stožce. Rozhodoval Sýkora.
Lenora – Pěčnov 1:8 (1:6). Domácím se na jaře nedaří a po porážce se Stožcem tentokrát nestačili na výborný Pěčnov. Lenorští prospali začátek utkání, kdy se soupeř během dvaceti minut trefil čtyřikrát a tím bylo o osudu zápasu rozhodnuto. Branky: Kubinec – Nedvídek 4, Wimberský 2, Štangret a L. Bauer. Rozhodoval Hodek.
Zbytiny – Šumavské Hoštice 4:2 (1:0). Domácí již minulý týden v Záblatí potvrdili, že budou na jaře silní a připravili soupeři první jarní porážku. Po dvou brankách dávali Lebeda a Klement. Za hosty skórovali Tůma a Z. Mráz. Rozhodoval Sochor.

Ve skupině o umístění se střelecky zaskvěly celky Nebahov a Dubu, pěkná přestřelka byla i ve Vlachově Březí.

Vlachovo Březí B – Borová Lada 5:4 (2:3). Domácí šli do vedení ve 13. minutě, hosté svůj výkon poté viditelně zlepšili a stav obrátili až na 1:3. Domácím se pak ještě před odchodem na přestávku podařilo snížit. Po změně stran to byl pořádný boj o vítězství. Více se dařilo domácím, kteří své šance i přesně zakončovali, hosté naopak řadu šancí nevyužili. Domácí hráli od 36. minuty bez vyloučeného Kotrce. Branky: Martínek, Mráz, Rauscher, Podlešák a Noha – Beneš, Miko, Zbořil (11) a Kocián. Rozhodoval Barták.
Dub – Volary B 8:2 (4:1). Domácím se dařilo především proto, že hráli s chutí a nasazením. Situaci jim hosté usnadnili, když nastoupili v deseti a tým doplnili až o přestávce. Utkání tak bylo především otázkou skóre. Branky: Dvořák 3 (1x11), Novák, Friš, Humpolák, Štěpánek a Velíšek – Jančisko 2. Rozhodoval M. Turek.
Nebahovy – Horní Vltavice 8:0 (3:0). Domácí favorit nenechal nikoho na pochybách, že chce tuto skupinu o umístění vyhrát a s chutí si tentokrát zastřílel. Branky: V. Rosa 3, J. Mráz 2, Opelka, Valouch a Mareš. Rozhodoval Tomaščík.

Václav Pancer st.