Lídr skupiny A z Husince doma tak trochu překvapivě remizoval s Dubem, ale v tomto duelu prakticky o nic nešlo, vzájemný zápas těchto soupeřů se v nadstavbě počítat nebude. V přímém souboji o místo druhé doma Pěčnov podlehl béčku Vacova. První pětku pro nadstavbu si definitivně pojistili hráči Šumavských Hoštic v Nebahovech.

Nebahovy – Šumavské Hoštice 1:3 (1:1). První poločas neměl kvalitní úroveň, na obou týmech byla viditelná jarní nerozehranost. Ve druhém poločase se kvalita hry zvedla a přinesla všechny body pro hosty, kteří měli více štěstí při zakončování akcí. Branky: J. Opelka – M. Hanzal, T. Topka a T. Gaier (11). Rozhodoval Tomaščík.

Husinec – Dub 2:2 (2:1). Slavoj na Dub neumí a dělil se o body. Hned v první šanci dali domácí Dvořákovi tolik prostoru, že ten prudkou střelou otevřel skóre. Trvalo pak půl hodiny, než Husinečtí odpověděli pěknou akcí a Předota vyrovnal na 1:1. Do šatny šli domácí s vedením, když se po rohovém kopu trefil P. Zelený. Po změně stran měli domácí dost příležitostí k tomu, aby stav zvýšili, ale s přesnou střelbou byli na štíru. Jak se dává gól, opět předvedl Dvořák, který se prodribloval obranou soupeře a vyrovnal. V poslední desetiminutovce měli domácí dvě velké šance, ale pouze jednou trefili tyč. Utkání nedohrál hostující Friš, kterého po srážce se soupeřem odvezla sanitka s podezřením na otřes mozku. Rozhodoval Háša.

Čkyně – Svatá Maří 3:0 (1:0). Začátek zápasu byl vyrovnaný, první šanci si vytvořili hosté, ale míč do sítě nedopravili. domácí pak postupem času hru zcela ovládli, ale i jejich cesta k brance byla hodně krkolomná. O výsledku rozhodli Stejskalové, Zbyněk se trefil dvakrát, Jiří jednou. Hosté dohrávali bez vyloučeného R. Kováče, který dostal rovnou bez napomenutí červenou kartu. Rozhodoval Háša.

Pěčnov – Vacov B 0:3 (0:2). Pěčnovští měli v sobotním nádherném počasí další šanci potvrdit své čelní umístění ve skupině OP části „A“, a to v boji o druhé místo s „B“ týmem SK Vacov, kterému mohli oplatit porážku z listopadu loňského roku. Bohužel se tak nestalo a hosté, kvalitní hrou zejména záložní řady, jenž domácí zálohu a posléze obranu přiváděla do infarktových situací a nutila jí k chybám, si do poločasu vytvořili dvoubrankové vedení. Snaha domácích k otočení či zkorigování nepříznivého výsledku byla na začátku druhého poločasu znatelná, soupeře přitlačili na jeho polovinu, avšak zakončení připravených i nepřipravených šancí vyšlo naprázdno. Celkové pojetí hry domácích se s postupem času měnilo v křeč, což neomlouvá ani špatný stav hrací plochy po zimě. Hosté přeživší stále marnější snahy a nápor domácích o zvrat ve druhé třetině druhého poločasu ještě zvýšili svůj náskok o další branku, čímž ukončili trápení domácích a zároveň je doufejme probudili z jarní „vavřínové“ únavy. Branky: Appelt J., Bujok G., Mucha K. Zajímavé utkání rozhodoval Sochor.

Ve skupině B se hrála odložená podzimní dohrávka, ve které si Lenorští v duelu s Ktiší potvrdili druhé místo v tabulce.

Lenora – Ktiš 2:0 (1:0). V dohrávce si domácí vytvořili šancí minimálně na další dva zápasy, když byli na hřišti jasně lepším celkem. Vedli v prvním poločase brankou Důleho, ale teprve pojišťující gól z kopačky Kubince jejich převahu potvrdil. Domácí dohrávali bez Důleho, který musel po dvou žlutých kartách pod sprchy. Rozhodoval Harvalík.