Ve skupině A vesměs vyhrávali favorité, a tak se v tabulce prakticky nic nedělo.

Nebahovy – Vacov B 0:2 (0:1). Nebahovské hřiště není v této sezoně nedobytnou tvrzí, jako v předchozích sezonách. přesto hosté vynaložili hodně úsilí k plnému bodovému zisku, aby se udrželi na druhém místě tabulky. Branky: Moutelík a Jíška. Rozhodoval Harvalík.
Vlachovo Březí B – Šumavské Hoštice 4:4 (4:1). Po dvaceti minutách se hosté dostali po rohovém kopu do vedení, ale domácí dokázali do přestávky stav dokonale otočit. Ve druhém poločase polevili a nechali hosty snížit až na 4:3. Za tohoto stavu ze zrodily šance na obou stranách, ale v závěru hosté vyrovnali na konečných 4:4. Branky: Bařtipán (11), Noha, Daniel a Kužvart, Gaier 2 (1x11), Mráz a M. Hanzal. Rozhodoval Ketzer.
Husinec – Svatá Maří 4:1 (3:0). Výsledek je jednoznačný, stejně jako vypadala samotná hra. Skóre mohlo být pro hosty ještě horší, ale domácí neproměnili řadu šancí. Branky: Ostadál a Řehák 2 – Balvín. Rozhodoval Kučera.
Pěčnov – Dub 4:1 (2:0). Přestože lídr hostil tým ze spodku tabulky, neměl to vůbec jednoduché, hosté se opět představili jako houževnatý celek. Domácí favorit však přece jenom zvítězil. V dalším kole však bude postrádat vyloučeného střelce Nedvídka, na druhé straně bude chybět P. Martin. Branky: Nedvídek 2, Rypáček a L. Bauer – L. Friš. Rozhodoval Háša.

Ve skupině B jede na vítězné vlně celek ze Záblatí, který tentokrát naděloval Lenorským. Na druhém konci tabulky se pozice měnily a Vltavice přeskočila Volary B.

Horní Vltavice – Volary B 2:1 (1:1). Domácí potvrdili stoupající formu a jasno mohlo být již po prvním poločase. Do vedení však šli hosté po přesné trefě Václavíka. Za domácí do poločasu srovnal skóre M. Szabo. Druhý poločas začal faulem hostujícího Vitiše, který po něm musel do sprch. I ve druhém poločase bylo rušněji před brankou hostů, na kterou šlo deset střel. Vítěznou trefu zaznamenal Vacík. Rozhodoval Háša.
Borová Lada – Zbytiny 0:3 (0:0). V prvním poločase měli domácí mírnou převahu, ale očividně chyběl kanonýr Zbořil, aby některou ze šancí přetavil v gól. Ve druhém poločase domácí polevili v aktivitě a hosté převzali otěže hry. V 52. minutě otevřel skóre Šnajdr, v 70. minutě proměnil penaltu za faul Stejkoza a třetí gól dal v 76. minutě V. Korytar. Rozhodoval Petr Bajčík.
Ktiš – Stožec 6:2 (2:1). Velmi slušně hrané utkání bylo v prvním poločase hodně vyrovnané. O výsledku rozhodl lepší nástup domácích do druhého poločasu, kdy dali dvě rychlé branky. Hosté přestali být nebezpeční a domácí pozornou hrou výsledek ještě navýšili. Branky: Friš 2, Grill, Vlasák, Pilát a Mráz (11) – Boháč 2. Rozhodoval Polomský.
Záblatí – Lenora 5:0 (3:0). Domácí si potvrdili vedení v tabulce. Začali skvěle a po necelých dvaceti minutách bylo prakticky rozhodnuto, když vedli o tři branky. Ve druhé půli se už jen v klidu dohrávalo. Branky: J. Klabouch 2, Vorlíček, Hálek a J. Sarauer. Rozhodoval Babka.