Ve skupině A měl vedoucí Husinec volný los a jeho největší sok toho využil k trháku a navíc po jednoznačném vítězství. Patnáct branek do sítě soupeře se jen tak nevidí.

Vlachovo Březí B – Nebahovy 1:4 (0:1). Již v prvním poločase si hosté vytvořili řadu dobrých šancí, které však nevyužili. Po přestávce již byli jasně lepší a po zásluze si odvezli všechny tři body. Od vyšší porážky uchránil domácí celek skvělým výkonem brankář Vodička, který minimálně pět jistých gólů chytil. Domácí ještě v závěru zahodili stoprocentní šanci. Branky: Soumar – Mráz 2, V. Rosa a R. Cinádr.

Pěčnov – Svatá Maří 15:0 (6:0). Zápas byl jednoznačně pod taktovkou domácích, hosté se po celý zápas jen bránili a jejich návštěvy na polovině domácích by se daly spočítat na prstech jedné ruky. Pro Pěčnovské to byla v podstatě tréninková příprava na důležitý víkendový zápas o vedení v podzimní tabulce skupiny A. Pochvalu si zaslouží hosté z Maří za dohrání celého utkání za pro ně děsivého vývoje zápasu. Branky: Rypáček 5, Nedvídek 4, Hesoun 2, Landgráf, Konárek, Kochma a Hrubeš. Rozhodoval Hodek.

Čkyně B – Šumavské Hoštice 1:1 (1:1). Hrálo se hodně bojovné utkání, ale bez větších šancí na obou stranách. Fotbalově toho diváci moc neviděli a dělba bodů je nakonec spravedlivá. Branky: Pechoušek – Gaier. Rozhodoval Kučera.

Dub – Vacov B 1:4 (0:1). Domácí dojeli na neproměňování šancí, jinak sehráli výborný zápas, jen to zakončení. Na začátku druhého poločasu vyrovnali, ale nalomil je gól ze třiceti metrů. Pak si dali polovlastence a posílení hosté si již zkušeně pohlídali všechny tři body. Branky: Dvořák – Vojtíšek 2, Jančovič a Kopáčik. ČK: 0:1 (Němec). Rozhodoval Barták.

Ve skupině B si Záblatští potvrdili výhrou na béčku Volar své vedení v tabulce. Lenora má utkání se Ktiší odloženo, a tak se výhrou vyšplhal na druhé místo Stožec.

Volary B – Záblatí 1:5 (1:1). Oba celky nastoupily v improvizovaných sestavách. V prvním poločase domácí ještě soupeři stačili, ale v úvodu druhé půle dali hosté dva rychlé góly a prakticky rozhodli o svém vítězství. Pak již potvrzovali, že jsou zkušenějším týmem a dovedli utkání do vítězného konce. Domácí v prvním poločase podržel gólman, hosté zvítězili zaslouženě. Branky: Trost – Šísl a Vorlíček 2, Klabouch. Rozhodoval Harvalík.

Zbytiny – Horní Vltavice 4:0 (1:0). Domácí sice měli více ze hry, přesto mohou tak trochu hovořit o štěstíčku. Soupeř měl totiž čtyři tutovky, které však neproměnil. Domácí se konečně mohou po několika zápasech radovat z plného počtu bodů. Branky: Lebeda 3, Klement. Rozhodoval Harvalík.

Stožec – Borová Lada 5:1 (4:0). Domácí rozhodli o svém vítězství hned v prvním poločase, po změně stran se prakticky již jen dohrávalo. Branky: Boháč 2, Kupsa, Mařík, Novotný – L. Miko ml. Rozhodoval Ketzer.

Lenora – Ktiš odloženo.

Václav Pancer