Skupina A

Po šesti bodech mají sice jen béčka Vacova a Čkyně, ale jejich pronásledovatelé na třetím a čtvrtém místě si již vybrali volný los. Naznačili však, že mohou patřit ke štikám soutěže.

Vacov B – Vlachovo Březí B 6:1 (1:1). Vacovští i podruhé využili domácího prostředí k výraznému vítězství, které mohlo být i podstatně vyšší. Po celé utkání byli lepším týmem, přestože v prvním poločase několik výborných šancí nevyužili. Hosté drželi krok pouze do poločasu, po přestávce to již byl domácí koncert. Branky: Kopáčik a G. Bujok 2, M. Moutelík a Kratochvíl – Soumar. Rozhodoval Harvalík.

Čkyně B – Nebahovy 2:0 (0:0). Utkání mělo solidní úroveň za trvalého tlaku domácího mužstva a dobře organizované hry hostů. Výsledek byl dlouho na vážkách, až v závěru domácí svého soupeře udolali. Ze standardní sestavy domácím chyběl pouze pravidelný střelec Jiří Stejskal, naopak se do hry vrátil po zranění jeho bratr Zbyněk. Branky: O. Hoško a Z. Stejskal. Rozhodoval Babka.

Husinec – Šumavské Hoštice 5:1 (2:1). Slavoj začal sezonu výrazným vítězstvím, když měl trvalou převahu. Čtyři další velké šance domácí fotbalisté neproměnili, jednu dokonce při penaltě. Branky: Řehák a Hrdlička 2, Havlíček (11 a další nedal) – Tůma. Rozhodoval Hodánek.

Dub – Svatá Maří 0:4 (0:3). U domácích přetrvává problém se sestavou, když mají několik hráčů zraněných, tři dokonce dlouhodobě. Do zápasu měli k dispozici pouze deset lidí, přesto si proti lepšímu soupeři vytvořili tři dobré šance, ale to již bylo o osudu utkání rozhodnuto. Rozhodoval Šraděja.

Skupina B

Bez ztráty bodu jsou po druhém kole již jen Záblatští, kteří potvrdili minulou vysokou výhru nad Stožcem vítězstvím v Lenoře.

Lenora – Záblatí 2:3 (1:1). Hosté měli do obou poločasů lepší vstup se střelbou branek. V prvním poločase stačili domácí ještě vyrovnat, ve druhém však hosté v 72. minutě vedli 1:3. Pak se teprve domácí rozjeli naplno, dali kontaktní gól, ale na body nedosáhli, i když závěr hodně zdramatizovali. V zápase doplatili na dvě vlastní chyby, ze kterých inkasovali branky. Naopak dvakrát své akce zakončili střelou do břevna. Branky: Kubinec (11) a P. Jančovič – Vorlíček 2, Kvasnička. Rozhodoval Hodek.

Stožec – Ktiš 4:0 (2:0). Domácí zužitkovali výbornou první čtvrthodinku utkání, kdy předváděli pěkný fotbal a ujali se vedení 2:0, když skórovali Kvasnička s Kupsou. Poté se hra postupně vyrovnala a do konce první půle se už nic nezměnilo. Hned na začátku druhého poločasu zvyšoval na 3:0 Fleischmann, který později trefil ještě dvakrát tyč. Tu trefil i nejpilnější střelec domácích Mařík. Bohužel žádný z jeho pokusů v síti neskončil. Poslední branku Stožce na 4:0 vstřelil Novotný. Rozhodoval Harvalík.

Volary B – H. Vltavice 3:1 (2:0). Podrobnosti nehlášeny.

Zbytiny – Borová Lada 5:2 (2:2). Podrobnosti nehlášeny.