Vedoucí Vacov B nehrál, protože v Dubu mají velkou marodku a jejich vzájemný zápas byl přeložen na jaro. Na vedoucí tým se tak dotáhli Vitějovičtí, kteří deklasovali béčko Čkyně. Bodovaly i třetí Šumavské Hoštice. Domácí výhrou si první pětku zajistil i Pěčnov.

Svatá Maří – Šumavské Hoštice 2:3 (1:2). Na dobře připraveném hřišti se hrál pohledný a vyrovnaný zápas. Domácí zabojovali, ale tři body jim nezůstaly, když se herní štěstí přiklonilo na stranu hostů. Branky: T. Hošek (11) a Levanský – Zimmermann, J. Hanzal a Pahorecký. Rozhodoval Zloch.

Pěčnov – Vlachovo Březí B 3:1 (1:0). V prvním poločase měli domácí mírnou převahu a ze tří tutovek získali jednobrankové vedení. V závěru poločasu však mohlo být srovnáno, když hosté kopali penaltu, brankář Šíma však svůj tým podržel a soupeře vychytal. Po přestávce již domácí svou převahu zvýraznili a po zásluze zvítězili. Branky: Mesaroš, Štangret a Kudrle – Bařtipán. Rozhodoval Ketzer.

Vitějovice – Čkyně B 10:1 (6:1). Domácí byli po celé utkání lepší. hostům toho moc nepovolili a ti navíc herně tak trochu zklamali. Očekával se podstatně vyrovnanější zápas o přední příčky tabulky. Branky: Doubek 4, Vorlíček 3, Raušer 2, Ludačka – Ketzer. Rozhodoval Harvalík.

Václav Pancer st.