Skupina A

První čtveřice si opět proházela pořadí. Jede vacovské béčko, které dokázalo vyhrát ve Vitějovicích. Dole si vyměnily místa Nebahovy se Svatou Maří.

Pěčnov – Šumavské Hoštice 2:3 (0:1). Vedení hostů z prvního poločasu domácí po přestávce vyrovnali. Nadále pak pokračoval vyrovnaný souboj se spoustou nevyužitých šancí. Obě strany pak po brance přeci jenom daly, nakonec se v závěru utkání podařilo hostům vstřelit i vítězný gól. Domácí již neměli čas na srovnání. Branky: Mesároš a Ludl – V. Zimmermann 2, Hanzal. Rozhodčí Kučera.

Vitějovice – Vacov B 3:6 (1:2). Tak tvrdou porážku si domácí ani nezasloužili, když byli po většinu hry lepším týmem. V prvním poločase neproměnili tři tutovky. To chtěli po přestávce napravit, ale do jejich otevřené obrany hosté lépe útočili a odvezli si všechny tři body. Branky: Ludačka 2, Raušer – Kopáčik 3, Vojtíšek 2, G. Bujok. Rozhodoval Hodek.

Čkyně B – Vlachovo Březí B 6:1 (2:0). Hosté měli evidentně problémy se sestavou, protože přijeli na poslední chvíli a navíc jen v deseti lidech. Tím domácím usnadnili situaci. Ti nastříleli šest branek, ale dalších šest velkých šancí lehkovážně zahodili. Branky: J. Stejskal 2, J. Vojtíšek, Kuneš, Ketzer a Turek – Jančisko. Rozhodoval Štěpán.

Nebahovy – Svatá Maří 5:4 (1:1). V Souboji týmů ze spodku tabulky si diváci přišli na své. Domácí měli v první půli převahu, kterou však vyjádřili pouze jedinou brankou. Hosté po sražené střele vyrovnali. V úvodu druhého poločasu zažili domácí děsivou tříminutovku, ve které inkasovali tři branky na 1:4. Pak konečně začali hrát a postupně vyrovnali na 4:4. Deset minut před koncem pak vstřelili i vítězný gól. Branky: Sitter 3, Mráz a Valhoda – Levanský 2, Skalický a vlastní. ČK: 0:1 (Novotný).

Skupina B

Tři vedoucí celky zvítězily, a tak se nic světoborného nedělo. Ostatním soupeřům stále ukazují svou letošní herní převahu. Ve spodku tabulky se béčko Volar výhrou nad Ktiší posunulo o místo nahoru.

Stožec – Záblatí 6:0 (4:0). Domácí náročný anglický týden zakončili dobrým výkonem. Hosty ze Záblatí zmrazili hned v první čtvrthodince, když se nejdříve v 7. a poté ve 13. min. dvakrát trefil Kvasnička. Jako podle šablony poslal v obou případech míč pohotovou střelou k pravé tyči bezmocného brankáře hostů. A když za dvě minuty potvrdil svou střeleckou kvalitu Fleischmann, tak hosté těžko hledali sílu ke zvratu. O ten se pokoušel hlavně zkušený Šísl, který obranu domácích zaměstnával nejvíc. Alespoň snížit se však hostům z jakékoliv slibnější akce nepodařilo. Naopak do poločasu zvyšoval na 4:0 Kupsa. Domácím se podařil i vstup do druhého poločasu, když po chvíli skóroval důrazný Juráš. Ten svoji snahu zanedlouho trochu přehnal a musel jít předčasně po druhé žluté kartě do sprch. Záblatským se ani za této situace nepodařilo výsledek zkorigovat, když jim několik slibných šancí zmařil dobře chytající Friedl. Na druhé straně udělal definitivní tečku za vydařeným zápasem Wirth šestou brankou. Rozhodoval Sochor.

Lenora – Horní Vltavice 6:0 (1:0). S trochou ironie lze říci, že i domácí dokáží hrát fotbal, ze kterého bolí oči. Začali dobře, v 6. minutě otevřeli skóre, ale pak více než hodinu čekali na další gól. Fotbal začali hrát, až když hráli v deseti, kdy sudí Barták poslal pod sprchy Wagnera. Na 2:0 zvýšili v 71. minutě, zbylé čtyři góly nastříleli v posledních osmi minutách. Branky: Důle 2, P. Jančovič, Dolník, Vairich a Sládeček.

Borová Lada – Zbytiny 2:4 (1:0). Rozdílné postavení v tabulce stavělo hosty do role favorita. Utkání však bylo vyrovnané, Zbytiny vcelku nebyly lepším týmem, herně zklamaly. Domácí vedli od 44. minuty, kdy J. Hušek proměnil penaltu za faul. Hosté hned po nástupu do druhého poločasu vyrovnali Tukou. Domácí šli opět v 52. minutě do vedení brankou V. Beneše a naději na body živili až do 77. minuty. To vyrovnal Š. Novák. Závěr pak již patřil hostům, jejich třetí gól dal L. Václavík a minutu před koncem dal na 2:4 V. Stejkoza. Rozhodoval Háša.

Volary B – Ktiš 2:1 (1:0). Utkání bylo zbytečně nervozní, plné drobných strkanic a naschválů. Domácí byli herně lepší a se soupeřem to mohlo být daleko horší, kdyby proměnili alespoň polovinu ze svých šesti samostatných nájezdů na brankáře. Branky: Vitiš a Tomek – Vlasák. Rozhodoval Harvalík.