Skupina A

Opět se měnilo pořadí v první čtveřici týmů a padl i rekord této sezony, béčko Vacova rozstřílelo Svatou Maří 14:0. Derby ve Vlachově Březí skončilo smírně.

Vitějovice – Nebahovy 5:0 (3:0). Domácí sice o utkání neinformovali, ale jak vyplývá z výsledku, měli po celou dobu převahu, kterou zúročili již v prvním poločase v jasné vedení. Po přestávce ještě dvěma góly soupeře dorazili. Branky: Tremmel 2, Klein, Doubek a Valenta. Rozhodoval Zloch.

Čkyně B – Pěčnov 2:0 (0:0). Souboj týmů z postupové pětky se vyznačoval více bojovností než vytvářením šancí. Jinak se ale hrálo slušně a zápas měl dobrou úroveň. Domácí zúročili svou mírnou převahu až po přestávce a v rozmezí pěti minut stříleli góly patnáctiletý Vondrášek a čtyřiačtyřicetiletý Jan Vojtíšek. Rozhodoval Kučera.

Vlachovo Březí B – Dub 2:2 (1:1). První poločas byl vyrovnaný a hosté se ujali vedení Humpolákem. V pěkném střetnutí pak do poločasu vyrovnal Kužvart. Hosté se dostali do vedení ještě jednou Kůsem, ale domácí střelec Kužvart znovu vyrovnal. V závěru utkání měla obě mužstva šance zápas rozhodnout ve svůj prospěch. Pěkné utkání s bohatou diváckou návštěvou řídil Harvalík.

Vacov B – Svatá Maří 14:0 (6:0). Domácí si ze státního svátku udělali střelecký den, když se jim mimořádně dařila koncovka. Hosté přitom hráli velice snaživě a domácí kvitují, že bojovali až do samotného konce zápasu. Vystoupení hostů bylo velice sportovní, ani přes vysoké vedení domácích se neuchylovali ke zdržování a faulům. Branky: J. Blahout 4, Kratochvíl a Vojtíšek 3, Moutelík, Kopáčik, G. Bujok a P. Klas (11).

Skupina B

Zde se dohrávaly odložené zápasy 10. kola. Vlastně jen jeden, protože v Lenoře se nehrálo. Ve druhém duelu došlo na dělbu bodů.

Lenora – Borová Lada nehráno. Hosté se ani po čekací době k utkání nedostavili. O osudu utkání rozhodne STK.

Stožec – Zbytiny 3:3 (2:2). Souboj druhého Stožce a třetích Zbytin sliboval pěkný fotbal, což se přispěním obou mužstev potvrdilo. V prvním poločase měli sice více ze hry domácí, ale v efektivitě je školili hosté. Ti se dostali k jejich brance díky rychlým protiútokům pouze třikrát, ale ve dvou případech to skončilo gólem. Dvakrát šli do vedení, nejdříve po rychlém Lebedově brejku a jeho dobré přihrávce otevřel skóre Klement a poté po chybě domácí obrany i brankáře zvyšoval dorážkou šikovný Štěpán Novák a domácí tak byli nucení pořád dotahovat. To se jim po nádherné tvrdé Fleischmannově střele z přímého kopu a po chytré střele Plačka z prostoru velkého vápna dvakrát podařilo. Druhá půle pokračovala ve stejném duchu. Domácí se opět snažili tvořit hru a zvítězit. Opět ale neproměnili několik vyložených šancí. Hosté zase kontrovali rychlými a nebezpečnými protiútoky, které ale tentokrát díky pozornějšímu bránění domácích končily na hranici šestnáctky. Když Plačko po krásném Šlakově přenesení hry svým druhým gólem v utkání posunul domácí do vedení 3:2, vypadalo to, že už si vítězství nenechají vzít. V 85. minutě však domácího brankáře překvapil znovu Klement, když jeho pohotovou střelu sice Friedl vyškrábl na tyč, ale míč se ještě od něj nešťastně odrazil za brankovou čáru. Povzbuzení hosté mohli nakonec ještě v poslední minutě strhnout výhru na svou stranu, když se ocitl po přihrávce Bočana znovu Klement sám před brankářem, ale tentokrát, naštěstí pro domácí, mířil vedle. Vzhledem k celému vývoji atraktivního utkání byla dělba bodů spravedlivá.

Václav Pancer st.