Skupina A

Čelo tabulky se vyrovnalo, ale je to dáno tím, že nebyl započítán výsledek zápasu Vlachovo Březí B – Šumavské Hoštice. Ten bude pořádným oříškem pro STK. Dobře si zastřílelo béčko Vacova a jen o málo pozadu zůstali v kanonádě Vitějovičtí. Utrhává se první pětka.
Vlachovo Březí B – Šumavské Hoštice nedohráno. Podle zpráv z domácího týmu bylo utkání ve 20. minutě ukončeno. Tomu údajně předcházelo napadení hráče hostů domácím laikem na pomezí úderem praporkem a následovala odezva ze strany soupeře. Vše však bude předmětem šetření STK. Proto chybí tento zápas v tabulce.
Vacov B – Nebahovy 10:0 (5:0). Výsledek je pro hosty pořádným debaklem, přesto se jim od domácích dostalo uznání za předvedenou hru, kdy nezalezli do obrany, ale naopak se snažili o otevřenou hru. Branky: Vojtíšek 3, J. Blahout a Jíška 2, Železný, Kopáčik a Kratochvíl. Rozhodoval Štěpán.
Vitějovice – Svatá Maří 6:0 (5:0). Utkání bylo jednoznačnou záležitostí domácích, kteří rozhodli zápas již před přestávkou. Hosté mohli v případě úspěchu dotírat na první pětku, nyní se však jejich naděje hodně zmenšily. Branky: R. Doubek 3, Vorlíček, Kovář a Tremmel z penalty. Rozhodoval Hodek.
Pěčnov – Dub 1:0 (0:0). Hosté velmi dobře a houževnatě bránili, domácí museli na zisk tří bodů vynaložit hodně sil. Měli přitom dost příležitostí na skórování, ale šanci využili jen jednu, v níž L. Staněk ml. překonal pozornou obranu soupeře. Rozhodoval Zloch.

Skupina B

Lenora na čele tabulky zvýšila náskok, když trojice týmů v jejím závěsu pouze remizovala. Vítězství slavili hráči Borových Lad a dotáhli se tři body za první pětku. Druhý bod v soutěži uhrála Horní Vltavice, a to v souboji se Stožcem.
Zbytiny – Záblatí 1:1 (0:0). Oba celky se dobře znají a čas od času si vyměňují hráče. K vidění byl docela pohledný a vyrovnaný zápas. Po bezbrankovém poločase šli do vedení hosté brankou Koutného. Domácí se trpělivě snažili vyrovnat a L. Václavíkovi se to podařilo v nastaveném čase. Rozhodoval Hodek.
Ktiš – Lenora 0:1 (0:0). Nerozhodný výsledek by asi více odpovídal průběhu hry. Domácí měli zpočátku více šancí, nakonec však v celém utkání trefili pouze jednou břevno. O výsledku rozhodl dobře zahraný rohový kop hostů, po němž dal vítěznou branku Dolník. hrálo se tvrdě, ale korektně. Rozhodoval Harvalík.
Horní Vltavice – Stožec 2:2 (0:2). Vstup do utkání měli hosté, skóre otevřel Wirth a z penalty na 0:2 zvyšoval Kvasnička. Po změně stran domácí zvýšili tempo a přidali na houževnatosti. Kontaktní gól dal Jirků, o vyrovnání se postaral po rohovém kopu Bihari. Výsledek odpovídá průběhu hry. Obě strany dohrávaly o deseti po červených kartách. Rozhodoval Sýkora.
Borová Lada – Volary B 4:2 (4:2). Hosté měli výborný začátek a v 5. minutě vedli 0:2 po brankách Doležala a Vitiše. Od 24. minuty však přišly plodné chvíle domácích. Do šibenice se trefil Hušek a za dvě minuty vyrovnal Jirka. Ve 32. minutě skóre otočil Hovorka. Stejný hráč dal za další čtyři minuty dokonce na 4:2 a bylo rozhodnuto. Ve druhé půli mohl ještě vedení zvýraznit Kocian, ale nedal. Domácí dohrávali v deseti po vyloučení Mikoláše. Rozhodoval Barták. Před utkáním předala starostka J. Hrazánková domácím sadu nových dresů.

Václav Pancer st.