Skupina A

Vedení v tabulce jasně potvrdil celek Šumavských Hoštic. Další tři zápasy skončily shodně 2:3 a především favorizované Vitějovice měly v Dubu hodně štěstí.
Nebahovy – Pěčnov 2:3 (0:2). V utkání mnoha šancí se střelecky více dařilo hostům. Domácí se začali trefovat až za stavu 0:3 v poslední čtvrthodině, ale stačili již jen snížit. Branky: J. Mráz a Sitter – L. Bauer, Kochma a Kudrle. Rozhodoval Babka.
Šumavské Hoštice – Vacov B 8:2 (3:0). Domácí sehráli velice dobré utkání, byli podstatně lepší a v 55. minutě již vedli 5:0. Pak sice dvakrát opravili skóre hosté, ale v závěru utkání již zase stříleli přesně do černého domácí. Nevyužili však další šance, dokonce spálili i penaltu. Branky: V. Zimmermann a Z. Mráz 2, Ferko, Gaier, Bártík a Pahorecký – J. Blahout a Vojtíšek. Rozhodoval Sýkora.
Dub – Vitějovice 2:3 (1:1). Domácí favorizovanému celku hodně zatápěli. Skóre otevírali z brejku a měli řadu dalších šancí, které však neproměnili. Hosté do přestávky srovnali z penalty. Po změně stran šli znovu do vedení domácí a měli i další šance, protože obrana hostů byla dost průchodná. Ještě do 80. minuty měli domácí naději na všechny body, ale hosté v závěru skóre otočili. Branky: Koubek a Humpolák – Tremmel (11), Richter a Ludačka. Rozhodoval Harvalík.
Svatá Maří – Čkyně B 2:3 (1:2). Domácí byli v prvním poločase lepším týmem, přesto jim unikly všechny body. Neproměnili totiž tři tutové šance. Branky: T. Janda a Skalický – J. Vondrášek a O. Hoško. Rozhodoval V. Chval.

Skupina B

Měnilo se pořadí na čele tabulky. Zbytiny prohrály ve Ktiši a přehnala se přes ně mužstva Lenory a Stožce. Zajímavostí kola je určitě to, že hostující mužstva nedala ani gól a všechny první poločasy skončily výsledkem 1:0. První pětka se již začíná zbytku tabulky odtrhávat
Lenora – Volary B 6:0 (1:0). Skoro tradičně je hra domácích v prvním poločase spíše trápením než hrou. Do vedení šli Lenorští brankou z penalty. O přestávce bylo v kabině dost dusno a na druhý poločas jakoby nastoupil úplně jiný tým. Hned po dvou minutách přidali domácí druhou branku a natrvalo pak ovládli hru, když přidali další čtyři branky. Navíc ještě nastřelili dvakrát břevno. Branky: Kubinec 2 (1x11), V. Jančovič, P. Jančovič, Důle a Dolník. Rozhodoval Barták.
Ktiš – Zbytiny 1:0 (1:0). Ve velmi pěkném utkání domácí bojovali, hosté zase byli mírně lepší herně. Jejich akce však likvidovala ktišská obrana. Těsné a zasloužené vítězství domácích zajistil Lukeš. Rozhodoval Hodek.
Stožec – Borová Lada 7:0 (1:0). Do Stožce tentokrát přijeli fotbalisté z Borových Lad a v prvním poločase favorizované domácí slušně potrápili, když zahodili několik vyložených šancí. Nakonec byli Stožečtí rádi, že do šaten odcházeli díky Kvasničkovi se skromným vedením 1:0. Druhá půle už proběhla v jejich režii, když ještě jednu branku přidal Kvasnička, po dvou Fleischmann s Wirthem a jednu přidal tentokrát hrající trenér Souček.
Záblatí – Horní Vltavice 3:0 (1:0). Hrál se zápas hodně slabé úrovně. Hosté přijeli jen v devíti a tým postupně doplňovali. Bojovali, ale na domácí nestačili, ti ještě nastřelili pětkrát tyč. K vítězství si dokráčeli prakticky v procházkovém tempu. Branky: Tomek 2, Koutný. Rozhodoval Cais.